Sport Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

Litvínov prohrál v prodloužení s Mladou Boleslaví

Litvínov – Verva se bohužel dostala do play-out a dnes odehrála zápas s Mladou Boleslaví.

Začátkem zápasu Litvínov vedl 2:0, ale Mladá Boleslav poté snížila stav na 2:1. Ve druhé a třetí třetině také nevyužili ani jedné gólové šance. Mladá Boleslav neváhala a ve třetí třetině srovnala na 2:2.

V prodloužení se trefil mladoboleslavský hráč, Jakub Valský, a tak rozhodl o výhře Mladé Boleslavi.

Příští utkání play-out se uskuteční 11.3.2018 od 15:30 hodin s Jihlavou!

HC Verva Litvínov – BK Mladá Boleslav 2:3 pp. (2:0, 0:1, 0:1 – 0:1)

BRANKY: 3. Válek (Jícha), 8. Řehoř (Trávníček) – 22. Urban (Kotvan, L. Volf), 45. Nahodil (Pabiška), 63. Valský (Nahodil, J. Říha)

HC Verva Litvínov – Kantor (Petrásek) – Šesták, Iberer, Čutta, Frolo, Gula (A), Z. Sklenička, L. Doudera – Jánský, V. Hübl (A), F. Lukeš – Marek Růžička, Řehoř, Trávníček (C) – M. Hanzl, J. Mikúš, J. Černý – Jícha, Válek, Jurčík.

BK Mladá Boleslav – J. Růžička (Groh) – Hanzlík (C), Bernad, Dlapa, Eminger, Kotvan, Kurka, J. Říha – Valský, Nahodil, Orsava – Pacovský, Klepiš (A), Flynn – Pabiška (A), Urban, P. Kousal – L. Volf.

Rozhodčí: Adam Kika, Petr Úlehla – Tomáš Brejcha, David Jelínek