Sport Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

Teplice remizovali se Spartou, která ani potřetí pod Hapalovo vedením nevyhrála

TEPLICE – Tento zápas přilákal tisíce fanoušků, kteří přišli podpořit svůj klub, jak už Teplice, tak Spartu. Stínadla navštívilo 10 142 lidí a Teplice remizovali se Spartou 1:1.

V úvodu zápasu byly opatrnější Teplice, ale ani poté je nepřešla chuť a dobře bránily a podnikaly nebezpečné akce. V prvním poločase měl největší šanci na branku Vondrášek, který se trefil nad břevno Sparty.

V první půli zápasu poslal do vedení pražskou Spartu Stanciu, který se trefil 5. minut před koncem prvního poločasu. Na srovnání se čekalo až do 56. minuty, kdy se trefil teplický Červenka.

Teplice si věřily na vítězství, ale zápas skončil remízou 1:1, kterou si tepličtí drží dosavadní neporazitelnost.

Příští domácí utkání Teplice odehrají 13. dubna 2018 od 18 hodin s Mladou Boleslaví! Přijďte je podpořit ať jsou i nadále neporazitelní!

FK Teplice – AC Sparta Praha 1:1 (0:1, 1:0)

BRANKY: 56. Červenka (Hyčka) – 40. Stanciu

Žluté karty: 37. Ljevakovič (TEP) – 45. Zahustel (SPA)

FK Teplice – Jakub Diviš – Vondrášek, Král, Jeřábek, Krob – Kučera, Ljevakovič (C) – Hyčka, Hora (90+1. Shejbal), Trubač – Červenka (71. Vaněček).
Náhradníci: Grigar – Čmovš, Žitný, Jan Rezek, Shejbal, Soungole, Vaněček.

AC Sparta Praha – Niță – Zahustel, Štetina, Nhamoinesu, M. Frýdek (46. Mich. Kadlec) – Stanciu (59. Ristić), Kulhánek, Kanga, Sáček, Plavšić – V. Kadlec (C) (75. Josef Šural). Náhradníci: Bičík – Mich. Kadlec, Ristić, Lafata, Hovorka, Josef Šural, Biabiany.

Rozhodčí: Marek – Dobrovolný, Pospíšil

Diváci: 10 142

Autor: Lukáš Ondroušek