Kultura Středočeský YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEOREPORTÁŽ: Preventivní DEN ZDRAVÍ pro celou rodinu v Central Kladno zlákal stovky zájemců

KLADNO – DEN ZDRAVÍ pro celou rodinu ve čtvrtek 10. května se uskutečnil v obchodním centru Central Kladno. Na 700 návštěvníků se během odpoledne mohlo preventivně u různých stanovišť dozvědět důležité informace nejen o zdraví. Celým pořadem provázel moderátor David Kozlok a nechyběly ani dětské dílničky.

Hlavními aktéry preventivní akce byli: Nezisková organizace Loono – o zdraví a těle srozumitelně, bez strašení a s přesvědčením, že prevence vás může bavit… představení aktivit a prevence v rámci projektů #prsakoule a Žiješ srdcem.

STK pro chlapy – projekt Nadačního fondu Petra Koukala má za cíl dostat chlapy na prevenci VČAS. Jeho mottem je prohlášení prof. MUDr. Jiřího Vorlíčka, CSc., předsedy České onkologické společnosti: „Až se chlapi začnou starat o své zdraví jako o auta, budeme mít vyhráno!“

A protože bez zdravé stravy to nejde, chyběla poradenství ve výživě Veroniky Šimáčkové (Jeden měsíc běžce, OCRA).

FOKUS optik ve svém stanu zájemcům měřil zrak ZDARMA

VIDEOREPORTÁŽ ZE DNE ZDRAVÍ V CENTRAL KLADNO

Videoreportáž připravil: Honza Vraný, David Kozlok a Patrik Makula/JV PRESS


Pro děti byly připraveny „přírodní“ kreativní dílničky a pro stávající a nové členy věrnostního programu dočasné TETOVÁNÍ – air brush tattoo a třpytkaté tetování ZDARMA!

K partnerům akce patří Yves Rocher Česká republikaFruitisimoFOKUS optik a další prodejny, které mají ke zdraví „co říct“.

Nechyběly ani soutěže o zajímavé ceny a také závěrečné losování.

Více informací o akcích a novinkách naleznete také přímo na stránce Obchodního centra Central Kladno ZDE.

FOTOGALERIE ZE DNE ZDRAVÍ V CENTRAL KLADNO…

Autor: Honza Vraný
Foto: Patrik Makula