Kultura Sport Středočeský Z domova Zajímavosti

Vrchol světové sezóny Adventure golfu již příští víkend

HORNÍ BEZDĚKOV – Blíží se vrchol světové sezóny adventure golfu a protože se koná na hřišti v Horním Bezděkově, tak nejen hráči, ale i diváci si během World Adventure Golf Masters přijdou na své.

V pátek 15.6. od 19 hodin bude před srubem zahajovací ceremoniál, který bude doprovázet bubenická show Tokhi & the Groove Army, uvidíte nástup všech týmů, mimo těch z Evropy také hráče z Ghany, Nového Zélandu, Austrálie, USA a také domácích hráčů, kteří budou obhajovat stříbrné medaile ze soutěže týmů z loňského roku. Diváci budou mít možnost si během celého víkendu koupit trička a čepice připravené speciálně pro tuto akci.

V sobotu se budou hrát 4 kola od 8 do cca 20 hodin a v neděli přijde velké finále, nejdříve se budou hrát 2 kola, po kterých bude znám vítěz mezi týmy a pak bude nejlepších 18 hráčů hrát finálové kolo, které určí absolutního vítěze WAGM 2018 mezi jednotlivci.

 „To nejzajímavější se tedy očekává v neděli cca od 12 hodin a my budeme moc rádi, pokud přijdete naše hráče podpořit.“

V neděli od 19 hodin pak bude probíhat slavnostní zakončení a medailový ceremoniál, který bude opět za doprovodu bubenické show Tokhi & the Groove Army.

Těšit se můžete na hráče z patnácti zemí (Austrálie, Rakouska, Belgie, ČESKA, Finska, Německa, Ghany, Velké Británie, Kosova, Nového Zélandu, Polska, Slovenska, Švédska, Švýcarska, USA a Nezařazených).

A pozor – vstup je pro diváky ZDARMA.
Více info na adventuregolf.cz


Autor: AGHB

Jan Tušík
KRAJSKÁ REDAKCE A ŠTÁB KLADNO - Sleduji pro vás situaci na severozápadním okraji Středočeského kraje.
https://www.facebook.com/tusikjan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *