Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Liberecký Moravskoslezký Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Sport Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

PRAGA CUP se nezvratně blíží! Do Prahy přijede jedenáct zahraničních týmů!

PRAHA – 28 TÝMŮ – 300 HRÁČŮ – 4 HŘIŠTĚ – 1 AREÁL – 1 ŠAMPION, 1x Anglie, 1x Německo, 1x Vietnam, 1x Spojené národy, 2x Polsko, 5x Slovensko, 17x Celá ČR

V pořadí již sedmnáctý mezinárodní turnaj PragaCup v malém fotbale se uskuteční 23. 6. 2018 v Praze v areálu FC Přední Kopanina.

Turnaje se zúčastní 28 týmů a z toho 11 týmů přicestuje ze zahraničí konkrétně z Anglie, Německa, Vietnamu, Slovenska, Polska, také tým Spojených národů a samozřejmě nebudou chybět ani týmy z celé ČR. Hráči na turnaj cestují až 1 500 km, kteří spojí svou účast na turnaji s návštěvou Prahy.

Celý turnaj se odehraje na přírodní trávě, na 4 hřištích současně v jednom areálu, bez dlouhého čekání.

Jsou připraveny velmi hodnotné výhry v hodnotě více než 50 000 Kč pro první 4 týmy a nejlepšího hráče, střelce a brankáře turnaje.

Turnajem Vás provede zkušený organizační tým, rozhodčí s licencí, podavači míčů na každém hřišti, fotograf, kameraman, zdravotník, moderátor a DJ.

Bohaté občerstvení je zajištěno přímo v areálu.

Týmy jsou rozlosovány do 4 skupin po 7 týmech a z každé skupiny postupují 4 nejlepší týmy do bojů play-off, kde se utká o titul 16 nejlepších týmů.

Každý tým na turnaji odehraje minimálně 6 zápasů a nejlepší týmy 10 zápasů.

Tomáš Vnuk – Reprezentant ČR ve futsalu a nejproduktivnější hráč nejvyšší futsalové ligy se ujal živého rozlosování týmu do skupin.

Na této skvělé akci nemůžete chybět, jedná se o svátek fotbalu a nezapomenutelnou sportovní show, přijďte podpořit české i zahraniční týmy na mezinárodním turnaji v Praze.

Diváci mají na tuto akci vstup ZDARMA a také je připraven zdarma doprovodný program roadshow TepFactor (Pevnost Boyard v ČR), kde budete mít možnost vyzkoušet plnění úkolů a navíc máte možnost vyhrát voucher do Tepfactor.

Zahájení turnaje v 9:00 hod. a velké finále vypukne v 18:00 hod.

Bližší informace o turnaji naleznete na www.pragacup.cz

  • 23. 6. 2018 Praha – areál FC Přední Kopanina
  • Zahájení turnaje v 9:00 hod.
  • Finále v 18:00 hod.

Autor: Lukáš Řezníček/Andrea Zavadilová

Foto: Lukáš Řezníček

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *