Auto-Moto Cestování Jihočeský Krimi Složky IZS Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

TRAGÉDIE: U Třeboně zemřeli po čelním střetu dvou osobních aut tři lidé a sedm jich bylo zraněno

TŘEBOŇ – Čelní střet dvou osobních aut u Třeboně má tragické následky! Na místě zemřeli tři lidé a jeden pes! Sedm dalších lidí bylo zraněno.

U tragické nehody všechny složky IZS. Dopravní policisté na místě dopravní nehody zjistili, že viníkem nehody je pravděpodobně řidička (45 let) vozidla značky Renault, která jela od Lomnice nad Lužnicí směrem do Třeboně. Z dosud nezjištěných příčin vyjela do protisměru, kde se čelně střetla s projíždějícím vozem značky Citroen.

Automobil Renault po nárazu skončil mimo komunikaci. Ve voze zemřel muž (45 let), který seděl na předním sedadle jako spolujezdec. Řidička a jedna nezletilá osoba byly se zraněními převezeny do českobudějovické nemocnice. V tomto voze zemřel ještě pes.

Ve voze značky Citroen cestovalo celkem 6 osob. Nehodu nepřežil mladý muž (26 let), který cestoval jako spolujezdec a dále žena (45 let) rovněž spolucestující. Řidič byl převezen do jindřichohradecké nemocnice. Další 3 osoby, z nichž dvě byly nezletilé, byly převezeny se zraněními do českobudějovické nemocnice.

Silnice byla z důvodu vyšetřování nehody zcela uzavřena. Policisté se přesnými okolnostmi a příčinami této tragické nehody budou nadále zabývat.

Autor: por. Ing . Štěpánka Uhlířová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *