Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

O ČEM SE MLUVÍ: Policie obvinila ženu, která na koupališti v Dubí po slovní rozepři napadla jinou ženu

DUBÍ – Padlo první obvinění v kauze krvavé šarvátky na koupališti v Dubí! Vyšetřovatel teplické policie obvinil na základě provedeného vyšetřování z přečinu výtržnictví a násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci šestadvacetiletou ženu z Teplic. Informuje o tom mluvčí policie Ludmila Světláková.

Ta měla podle policistů v úterý 7. srpna kolem 16.20 hodiny na městském koupališti v obci Dubí po předchozí slovní rozepři s mladou ženou kvůli chování dítěte v bazénku bezdůvodně zaútočit na tuto ženu. Té měla nadávat a poté měla ženu napadnout i fyzicky, kdy ji měla opakovaně udeřit a tahat za vlasy.

Napadené Češky se zastal mladý pětadvacetiletý David, který následně čelil brutálnímu krvavému útoku skupiny Romů a rány vyinkasoval i od obviněné Romky. Mladík byl poté převezen se zraněním v obličeji do nemocnice.

„Tepličanka je stíhána na svobodě a za tato jednání jí hrozí až tříletý trest odnětí svobody,“ dodala mluvčí policie Ludmila Světláková.

Případem napadení ženy a mladého muže se tepličtí kriminalisté nadále zabývají. Ti zjišťují míru zavinění konkrétních osob. V souvislosti s objasněním skutečností tohoto incidentu se policie obrací na občany, kteří v době události byli na koupališti a mohli by podat další informace a svědectví, aby zavolali na linku 158. Policie uvítá i případná videa či fotografie, pokud někdo incident zachytil.

Na krvavou bitku jako první upozornila agentura JV PRESS, která přinesla reportáž již v úterý v podvečer. Případ i nadále sledujeme!

Autor: Honza Vraný

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *