Krimi Složky IZS Středočeský Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Pomozte dopadnout pachatele loupežného přepadení poštovní doručovatelky v Kladně

KLADNO – Kladenští kriminalisté od dopoledních hodin 4. října 2018 prošetřují případ loupežného přepadení poštovní doručovatelky, který se stal v Kladně.

Ve čtvrtek 4. října 2018 v 8.45 hodin v bytovém domě v ulici U Výtopny v Kladně dosud neznámý pachatel přepadl poštovní doručovatelku ve společných prostorách u schránek, které odcizil poštovní tašku a z místa činu utekl.  V odcizené tašce s přihrádkami se nacházely obyčejné listovní zásilky a finanční hotovost. Na základě oznámení tohoto skutku vyjely okamžitě policejní hlídky propátrávat přilehlé kladenské ulice a okolí. Vzhledem k časové prodlevě od oznámení se nepodařilo pachatele dopadnout.

Kladenští policisté vyzývají občany, pokud spatřili ve čtvrtek 4. října 2018 v 8.45 až 09.00 hodin muže v černém oděvu s černou taškou pohybujícího se v ulici U Výtopny směrem v ulici K Tržnici nebo v části Kladno Kročehlavy, aby poskytli ihned informace o jeho pohybu na bezplatnou linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu a svými poznatky dopomohli při dopadení pachatele tohoto trestného činu.

Pachatel byl štíhlé postavy a tmavší pleti, ve věku kolem 30 let. Oblečen byl kompletně do černé barvy včetně kšiltovky, která mu zakrývala obličej. Zloděj si na útěku odnesl černou poštovní  tašku s přihrádkami na listovní zásilky.

Kladenští kriminalisté nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu loupeže a po pachateli intenzivně pátrají. Dále pátrají i po odcizené poštovní tašce s listovními zásilkami a vyzývají občany, pokud by tuto brašnu někdo nalezl pohozenou nebo si uvědomil, že ji zahlédl odloženou v některých místech Kladna, aby podali informace na policejní služebnu nebo na linku 158.

Autor: nprap. Jana Šteinerová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář