Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Krimi Liberecký Moravskoslezký Olomoucký Pardubický Plzeňský Pomáháme Praha Složky IZS Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

Policisté více než rok pátrají po pohřešované ženě z Děčínska! Pátrání je stále bezvýsledné

DĚČÍNSKO – Policisté stále pátrají po ženě z Děčínska, kterou již více než rok nikdo neviděl a doposud o sobě nepodala ani žádnou zprávu. Pátrání je tak bohužel stále bezvýsledné!

Od konce června minulého roku kriminalisté čtvrtého policejního obvodu stále pátrají po čtyřiačtyřicetileté Martině K., kterou již více jak rok nikdo neviděl. Žena byla naposledy spatřena koncem června 2017 a to v bytě, který měla v pronájmu, a z něhož se měla vystěhovat. Nicméně tak neučinila.

Z bytu si odnesla pouze osobní věci, notebook a mobilní telefon. Ošacení, hotovost, šperky a hygienické potřeby si s sebou ale nevzala.

Podle dostupných informací měla hledaná odcestovat koncem června minulého roku na dobu tří měsíců do USA a v září 2017 se vrátit. Tuto informaci se však nepodařilo ověřit a žena do dnešních dnů nikoho z blízkých nekontaktovala.

Popis osoby: silnější, cca 160 cm vysoká postava, středně dlouhé hnědočerné vlasy a hnědé oči.

Pokud jste ženu viděli, nebo víte, kde by se v současné době mohla zdržovat, kontaktujte linku tísňového volání 158.

Kriminalisté, kteří se případem zabývají, nevylučují, že se žena mohla stát obětí trestného činu.

Autor: por. Mgr. Jan Rybanský

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář