Kultura Pomáháme Složky IZS Sport Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

Hasičský potěr soutěžil „O pohár starostky města Vejprt Jitky Gavdunové“

Hasičský potěr soutěžil v druhém ročníku  hasičské soutěže „O pohár starostky města Vejprt Jitky Gavdunové“ se uskutečnil dnes.

Soutěžilo se v kategoriích starších a mladších žáků a přípravky. Do soutěže se přihlásilo celkem 10.SDH (SDH Vejprty , SDH Strupčice, SDH Spořice, SDH Jirkov, SDH Mašťov, SDH Blatno, SDH Libočany , SDH Bílence, SDH Pětipsy, SDH Černice, ) což činilo 25 družstev.

Celková soutěž byla zaměřena na týmovou spolupráci a všestranné znalosti v 7. disciplínách: topografické značky, uzle, smotání hadic, znalost důležitých telef. čísel a důvod proč na čísla voláme, výstroj hasiče,  znalost použití hasících přístrojů a zdravověda.

Slavnostní předání diplomů, medajlí a pohárů se zhostila starostka města Vejprt Jitka Gavdunová a starosta sboru dobrovolných hasičů Vejprty Jiří Skalický. Čestný diplom dostala také redakce JV Press.

Mladším žákům SDH Vejprty, se podařilo obhájit loňský nejvyšší ocenění v podobě poháru a zlaté medaile? Vítězné družstvo vedla jako kapitánka Daniela Antonová,   členové družstva  Zuzana Kounovská, Josef Tesař a Natálka Klásová.

 

Výsledky:

Přípravka:

1místo – SDH Blatno

2místo – SDH Pětipsy

 

Mladší družstva:

1místo – SDH Vejprty 1

2místo – SDH Černice

3místo – SDH Strupčice

 

 Starší družstva:

1místo – SDH Pětipsy

2místo – SDH Libočany 1

3místo – SDH Bílence

 

autor: Tomáš Pitterling

foto: Radek Hofmann, Tomáš Pitterling

 

Foto v galerii a dalších 665 foto naleznete ( ZDE )

Tomáš Pitterling
Šéfredaktor tomas.pitterling@jvpress.cz

Napsat komentář