Auto-Moto Cestování Doprava Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Kultura Liberecký Moravskoslezký Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Sport Středočeský Technika Tipy na výlet Turistika Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

OBRAZEM: Motorkáři zaplnili kadaňské náměstí. Letošní ZAHAJOVAČKA neměla sice rekordní účast ale i tak se povedla

KADAŇ – Rekordní účast, letos bohužel nebyla , ale i tak letošní zahájení moto-sezóny v Kadani, kam o víkendu zamířili milovníci motorek, mopedů i čtyřkolek bylo krásné. Počasí návštěvníkům kadaňské ZAHAJOVAČKY 2019  od rána moc nepřálo, ale pak se umoudřilo. 

Mírové náměstí v Kadani tak zaplnili mopedisté, motorkáři, tříkolkáři, čtyřkolkáři, bez rozdílu věku, značky a kubatury svého stroje a to v rámci každoročního zahájení nové moto-sezóny. Akci uspořádal kadaňský moto-spolek FAN-MOTO-KADAŇ.

Ani letos nechybělo občerstvení a repro-hudba, akce i tentokrát byla spojená s žehnáním a svěcením od kadaňského faráře otce Josefa Čermáka. Farář Čermák následně posvětil motorkářům jejich nablýskané stroje. Celou moto-akci moderoval a provázel  Petr „Píďan“ Stehlík.

A jaké to dnes bylo na kadaňském náměstí? Podívejte se na foto ( ZDE ).

Milovníci motocyklů se poté vydali na spanilou jízdu nejen městem, ale cíl jejich cesty byly Podbořany a Blšany.  Mediálním partnerem letošní Kadaňské moto-akce byla redakce agentury JV PRESS. Organizátoři sobotní akci uspořádali ve spolupráci s Městským úřadem Kadaň, KZK Kadaň a reklamním a grafickým studiem Blig, s.r.o, FOCUS TV.

„Již teď přejeme všem účastníkům moto-akce, kteří do královského města Kadaň přijeli hlavně pevné zdraví, štěstí, suché silnice a ať se ze svých cest vždy ve zdraví a v pořádku vrátí zpět domů,“ podotkl za organizátory Martin Šulaj a už nyní zve a těší se na příští ročník, který bude v pořadí již 10.

OBRAZEM: KADAŇSKÁ ZAHAJOVAČKA PŘILÁKALA TISÍCE MOTORKÁŘŮ….

Více foto (ZDE)

Autor: Tomáš Pitterling

Foto: Tomáš Pitterling

Tomáš Pitterling
Šéfredaktor tomas.pitterling@jvpress.cz

Napsat komentář