Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Kultura Liberecký Moravskoslezký Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

JUBILEUM: Miláček národa zpěvák Karel Gott právě dnes slaví osmdesátiny… GRATULUJEME

ČESKO – Jubilení 80. narozeniny právě dnes slaví český populární zpěvák a stálice české hudby, miláček národa a jeden z nejpopulárnějších Čechů ve světě Karel Gott. 

Na svém kontě má řadu hitů a sklízí mnoho úspěchů doma i v zahraničí. Karel Gott se narodil 14. července 1939 v Plzni.

Zpěvák Karel Gott je také mnohonásobným držitelem Zlatého slavíka a po roce 1996 pak ocenění Český slavík. Dohromady má těchto sošek, i s posledním získaným v roce 2017, rekordních 42.

Od roku 1965 se prodalo 50 milionů nosičů desek Karla Gotta, což z něj dělá nejúspěšnějšího českého interpreta dosud.

Zpěvák Karel Gott si k letošnímu jubileu nadělil narozeninový dárek v podobě písně a nazpíval nový singl s dcerou Charlotte Ellou Gottovou. Píseň se jmenuje Srdce nehasnou, kterou pro mistra Gotta napsal zpěvák a frontman skupiny Kryštof Richard Krajčo.

Videoklip k písničce Srdce nehasnou se objevil na YouTube hudebního vydavatelství Supraphon a doslova trhá rekordy ve sledovanosti. Jen na kanálu YouTube Supraphonu si totiž klip pustilo již přes 9 094 148 diváků.

A jak se vám nová píseň Srdce nehasnou líbí? Napište nám…

OFICIÁLNÍ VIDEOKLIP… Nový singl Karla Gotta a Charlotte Elly Gottové

Autor: redakce
Video: Supraphon

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář