Krimi Pomáháme Složky IZS Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

Muž si nového skútru moc neužil

ZLÍNSKO – Zlínští policisté od pondělí pátrají po odcizeném skútru značky Yamaha modré barvy, který měl jeho čerstvý majitel zaparkovaný v areálu bývalého Svitu v centru Zlína na ulici Vavrečkova u budovy číslo 5333. Škoda, kterou pachatel svým jednáním způsobil, činí více než osmdesát tisíc korun.

Devětatřicetiletý muž ze Zlína si minulý týden koupil nový skútr značky Yamaha NMAX 125 modré barvy, s nímž přijel v pondělí na ulici Vavrečkova, kde ho zaparkoval v 7.00 hodin u budovy číslo 5333. Skútr byl na převozních značkách. Po osmé hodině stál skútr ještě na parkovišti, ale když k němu majitel přišel v devět hodin, skútr už na místě zaparkovaný nebyl. Spolu s ním zmizela i přilba a rukavice.

Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli krádeže. Pokud jste si v pondělí mezi osmou a devátou hodinou ráno všimli na parkovišti u budovy číslo 5333 – Kovárna VIVA, jak někdo nakládá na vozík, případně do nákladního vozidla modrý skútr nebo s ním odjíždí, ozvěte se, prosím, na linku tísňového volání policie – 158.

Autor : por. Bc. Monika Kozumplíková

Jitka Andrlová
Redaktorka jitka.andrlova@jvpress.cz

Napsat komentář