Finance HZS Kultura Složky IZS Sport Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

TIP REDAKCE: Mistrovství republiky v požárním sportu v Ústí nad Labem začne za dva týdny 

ÚSTÍ NAD LABEM – Město v Českém středohoří hostí ve dnech 30. 8. – 1. 9. 2019 už 48. mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 68. mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu.

V disciplínách požárního sportu se představí družstva mužů Hasičského záchranného sboru České republiky, mužů, žen a dorostu Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Soutěže se také zúčastní týmy hostů z HZS podniku, České hasičské jednoty, Moravské hasičské jednoty a hasičská reprezentace Slovenské republiky.

Všechny soutěžní disciplíny se uskuteční na Městském stadionu Ústí nad Labem, Masarykova 228.  První soutěžní den (pátek) bude zahájen výstupem na cvičnou věž a slavnostním ceremoniálem zahájení celého mistrovství. V sobotu nás čeká běh na 100 metrů s překážkami a štafeta 4 x 100 metrů. Neděle bude ve znamení požárního útoku a mistrovství bude oficiálně zakončeno.

Na Mistrovství přijíždějí nejen ti nejlepší sportovci a sportovkyně z celé České republiky, ale každoročně jej navštíví také hosté z vlády České republiky, vysocí představitelé Hasičského záchranného sboru ČR, Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, vrcholní představitelé společenského, kulturního a politického dění, a hlavně lidé, kteří milují požární sport. Můžete být mezi nimi i Vy!

Vše důležité najdete na webu: MISTROVSTVÍ ČR V POŽÁRNÍM SPORTU 2019  www.mrps2019.cz

Redakce Agentury JV PRESS.cz je jedním z oficiálních mediálních partnerů celé akce. Těšit se tak můžete na fotogalerie i video reportáže z akcí…

Autor: Lukáš Marvan

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář