Finance Kultura Školní okénko Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZAUJALO NÁS: Dům dětí a mládeže v Bílině i letos rozjíždí vlastní dětskou televizi BéDéTv! Kroužek vedou zástupci agentury JV PRESS

BÍLINA – Druhým školním rokem od září startuje pod hlavičkou Domu dětí a mládeže v Bílině (DDM) kroužek – BéDéTv = Bílinská dětská televize. I letos se tak mohou zájemci z řad dětí z bílinského domečku přihlásit do tohoto prestižního televizního kroužku.

Přihlásit se můžete přes webové stránky domu dětí  ZDE, nebo osobně v recepci DDM v Bílině. Otevřeno je již od 9:30 hodin. Vedení kroužku je velmi profesionální. Těší se na Vás totiž zástupci zpravodajského webu agentury JV Press.cz, tedy Vlasta Vébr a Honza Vraný.

„BéDéTv – to je totiž mediální kroužek DDM Bílina, který i letos povede moderátor Vlasta Vébr, kterého velmi dobře znáte z našich akademií a kameraman Jan Vraný,“ říká ředitelka Domu dětí a mládeže v Bílině Bc. Krista Sýkorová.

Kroužek  – televizní štáb – se bude i v letošním roce scházet v našem DDM každou středu, vždy od 16:00 do 18:00 hodin. Jeho schůzky mohou být pozměněny podle aktuálního natáčení.
Děti se zde opět interaktivní formou seznámí s činnostmi televizního vysílání – od přípravy natáčení, zjišťování informací, samotné natáčení, střih a finalizaci video spotů. Reportáže v naší televizi chceme i nadále směřovat nejen na dění v bílinském DDM, ale na aktuality v Bílině a jejím okolí.
Více informací o všech kroužcích v DDM Bílina pak naleznete také ZDE.

PSALI JSME TAKÉ: VIDEOREPORTÁŽ: Mladí redaktoři Bílinské dětské televize si připravili pozvánky na zajímavé akce

VIDEOREPORTÁŽ: Akademie DDM Bílina byla letos jedno obrovské ale zároveň moc milé překvapení

VIDEOREPORTÁŽ: Reportéři bílinské dětské televize BéDéTv opět v akci

Zdroj: DDM Bílina
Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář