Krimi Nezaradené Pomáháme Složky IZS Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

PÁTRÁNÍ: Policisté z Jihlavy pátrají po duševně nemocném muži, který je ozbrojený mačetou! Bydliště má na Teplicku

JIHLAVA – Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešovaném šestatřicetiletému muži. Zároveň upozorňujeme, že vzhledem k jeho onemocnění a informaci, že z domu zřejmě odešel se sečnou zbraní, může být muž pro své okolí nebezpečný, a proto by se ho nikdo neměl pokoušet sám kontaktovat. Důležité je zavolat na linku 158 a přivolat policisty.  

Oznámení o pohřešování přijali policisté již v pátek 23. srpna. Michal Firon odešel předchozího dne z domu v Popicích u Jihlavy, kde v tu dobu pobýval, a od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Muž trpní duševním onemocněním.

Pohřešovaný muž má trvalé bydliště na Teplicku. Je vysoký 180 centimetrů, obézní postavy. Má modrozelené oči a světlejší hnědé rovné vlasy. Muž má na rameni paže tetování, jedná se o číslici 13. Na sobě měl při odchodu oblečené buď bílé triko Adidas, nebo zeleno modrou kostkovanou košili, kterou mívá vhledem k obezitě často rozepnutou, dále měl černé kraťasy. U sebe by mohl mít tašku a batoh černé barvy. Dále vzniklo podezření, že si s sebou při odchodu odnesl starou mačetu.

Policisté ihned po přijetí oznámení vyhlásili po pohřešovaném muži celostátní pátrání. Informace byla předána všem policejním hlídkám a policisté po něm začali pátrat. Policisté prověřili široké okolí místa jeho bydliště, zdravotnická zařízení a pátrali po něm i na dalších místech, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohl nacházet či pohybovat. Do současné doby se pohřešovaného muže nalézt nepodařilo. Není vyloučené, že se nachází kdekoli na území republiky.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaný muž v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Zároveň policisté upozorňují, že vzhledem k možnému riziku ze strany pohřešovaného muže, ho občané nemají sami kontaktovat.

Na níže uvedeném odkazu naleznete bližší informace o pohřešovaném muži. V případě, že je odkaz neaktivní, byla již osoba vypátrána.

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=17540823191607

Autor: por. Bc. Jana Kroutilová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář