Finance HZS Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Liberecký Moravskoslezký Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Složky IZS Sport Středočeský Technika Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

Na Mistrovství HZS ČR v disciplínách TFA v Plzni si dnes borci opět sáhli na dno svých sil! Známe výsledky

PLZEŇ – Skončilo IX. Mistrovství HZS ČR v disciplínách TFA (z anglického Toughest Firefighter Alive – nejtvrdší hasič přežije). Mistrovství se dnes konalo v Plzni na náměstí Republiky.

Na start se postavili také úřadující mistři Evropy a vítězové Světových policejních a hasičských her z Číny. Nechyběli takt ani borci, kteří před měsícem přivezli zlaté medaile ze Světových policejních a hasičských her, které se konaly v čínském Chengdu, z disciplíny Ultimate firefighter, která právě z disciplíny TFA vychází.

V celkovém pořadí zvítězil Michal Brousil z HZS Jihočeského kraje, stříbro získal Pavel Kouřík z HZS Plzeňského kraje a bronz vybojoval Jaroslav Hanzel z HZS Moravskoslezského kraje.

V družstvech si nejlépe vedl tým HZS Jihočeského kraje, druhé místo patří borcům z HZS Pardubického kraje a třetí místo týmu z HZS Moravskoslezského kraje.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY… 

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Organizace Družstvo Číslo Čas + Trest Trest
1 Michal Brousil A HZS JČK, ú.o. Písek HZS JČK 79 04:57,51 00:00
2 Pavel Kouřík A HZS PLK, ú.o. Domažlice HZS PLK 78 05:12,03 00:00
3 Jaroslav Hanzel B HZS MSK HZS MSK 49 05:13,47 00:00
4 David Kubiš B HZS JČK, ú.o. Písek HZS JČK 76 05:15,62 00:00
5 Petr Plaček A HZS PAK, ú.o. Pardubice HZS PAK 73 05:18,91 00:00
6 Martin Plšek B HZS OLK, ú.o. Přerov HZS OLK 69 05:19,25 00:00
7 Zdeněk Král A HZS PAK, ú.o. Svitavy HZS PAK 24 05:19,67 00:00
8 Vít Malenovský A HZS JMK, ú.o. Brno-město 75 05:20,74 00:00
9 Tomáš Višňar B HZS KHK HZS KHK 48 05:24,84 00:00
10 Petr Tešnar A HZS MSK HZS MSK 67 05:26,52 00:00
11 Marek Víšek B HZS PAK, ú.o. Pardubice HZS PAK 27 05:27,48 00:00
12 Jan Haderka A HZS ZLK, ú.o. Zlín HZS ZLK 72 05:29,56 00:00
13 Daniel Kouřil C AVHZSP, SŽDC Česká Třebová AVHZSP 1 05:30,73 00:00
14 Petr Moleš B HZS JMK, ú.o. Vyškov 68 05:33,40 00:00
15 Michal Pelikovský B HZS PAK, ú.o. Ústí nad Orlicí 60 05:40,93 00:00
16 Pavel Popelka A HZS OLK HZS OLK 66 05:43,82 00:00
17 Roman Viej B HZS MSK, ú.o. Ostrava HZS MSK 74 05:45,66 00:00
18 Petr Svatek B HZS VYS HZS VYS 10 05:46,47 00:00
19 Pavel Dvořák A HZS LBK, ú.o. Česká Lípa HZS LBK 59 05:47,92 00:00
20 Jiří Dvořák B HZS JČK, ú.o. Tábor HZS JČK 45 05:49,94 00:00
21 Petr Smilek A HZS ZLK, ú.o. Zlín HZS ZLK 37 05:56,28 00:00
22 Petr Pažický A HZS MSK HZS MSK 33 06:01,90 00:00
23 Daniel Knápek A HZS PAK, ú.o. Pardubice HZS PAK 34 06:03,78 00:00
24 Zdeněk Tvrdý A HZS VYS HZS VYS 15 06:05,74 00:00
25 Lukáš Houdek B HZS JČK, ú.o. Tábor HZS JČK 36 06:06,67 00:00
26 Vojtěch Fila A HZS VYS HZS VYS 57 06:07,56 00:00
27 Jaroslav Cibulka A HZS PLK, ú.o. Klatovy 62 06:08,91 00:00
28 Luboš Ptáček A HZS OLK HZS OLK 65 06:11,86 00:00
29 Petr Benda B HZS JČK, ú.o. Tábor 35 06:14,35 00:00
30 Ondřej Fišer A HZS JČK, ú.o. Tábor 52 06:19,25 00:00
31 Michal Strnad A HZS SČK, ú.o. Mladá Boleslav HZS SČK 44 06:19,56 00:00
32 Zdeněk Vrána C HZS LBK, ú.o. Jablonec nad Nisou HZS LBK 71 06:27,06 00:00
33 Martin Jelínek A HZS PHA HZS PHA 56 06:27,62 00:00
34 Lukáš Pernikl A HZS PLK, ú.o. Domažlice HZS PLK 63 06:30,12 00:00
35 Jan Petr A HZS KVK, ú.o. Cheb HZS KVK 28 06:31,58 00:00
36 Josef Novák A AVHZSP, SŽDC Česká Třebová AVHZSP 18 06:32,54 00:00
37 Martin Hruška B HZS ZLK, ú.o. Vsetín HZS ZLK 51 06:35,41 00:00
38 Dušan Plodr B HZS SČK, ú.o. Beroun HZS SČK 8 06:39,23 00:00
39 Petr Malinský A HZS KHK HZS KHK 55 06:39,90 00:00
40 Ondřej Tesař A HZS ÚLK, ú.o. Most HZS ÚLK 23 06:40,39 00:00
41 Roman Kohout A HZS PLK, ú.o. Klatovy HZS PLK 21 06:41,07 00:00
42 Jiří Špetík B HZS MSK 32 06:44,37 00:00
43 Dušan Víta A HZS ÚLK, ú.o. Děčín 39 06:45,27 00:00
44 Martin Provazník C HZS PLK, ú.o. Plzeň HZS PLK 26 06:45,83 00:00
45 Aleš Zeman B HZS LBK, ú.o. Semily 4 06:47,54 00:00
46 Pavel Novák A HZS ÚLK, ú.o. Děčín HZS ÚLK 43 06:47,78 00:00
47 Lukáš Krejcar A HZS KHK HZS KHK 42 06:50,06 00:00
48 Jiří Vodrážka A AVHZSP, SŽDC Plzeň 40 06:52,61 00:00
49 Robin Bureš B HZS ÚLK, ú.o. Louny 54 06:54,24 00:00
50 Jan Mora A HZS SČK, ú.o. Příbram HZS SČK 20 06:54,94 00:00
51 Pavel Hauer B HZS PLK, ú.o. Plzeň 64 06:56,44 00:00
52 Milan Pařil B HZS VYS HZS VYS 7 07:02,00 00:00
53 Štěpán Karban C HZS KHK 2 07:04,04 00:00
54 Lukáš Nenička A AVHZSP, Třinecké železárny, a.s. AVHZSP 22 07:08,26 00:00
55 Petr Boček A HZS MSK 50 07:13,79 00:00
56 Jiří Šilhán A HZS LBK, ú.o. Jablonec nad Nisou 31 07:18,27 00:00
57 Petr Sladký B HZS ZLK, ú.o. Vsetín HZS ZLK 61 07:20,88 00:00
58 Luboš Albrecht A HZS SČK, ú.o. Kutná Hora HZS SČK 12 07:20,94 00:00
59 Radek Jakeš C HZS PHA HZS PHA 14 07:22,60 00:00
60 Aleš Tichý B HZS PAK, ú.o. Svitavy 29 07:23,09 00:00
61 Josef Umlauf A HZS ÚLK, Chomutov HZS ÚLK 41 07:24,38 00:00
62 Jaroslav Krejčík B HZS LBK, ú.o. Semily HZS LBK 6 07:24,77 00:00
63 Michal Stejskal A HZS LBK, ú.o. Liberec HZS LBK 11 07:29,60 00:00
64 Petr Weinhöfer B HZS ÚLK, ú.o. Chomutov HZS ÚLK 38 07:31,02 00:00
65 Bartoloměj Tomka A HZS PHA 70 07:32,82 00:00
66 Dušan Pavelka C HZS JMK, ú.o. Brno-venkov 46 07:33,76 00:00
67 Josef Frýdl C HZS ZLK, ú.o. Zlín 25 07:47,74 00:00
68 Tomáš Růžička A HZS PHA HZS PHA 17 07:48,78 00:00
69 Petr Jindra C HZS KHK HZS KHK 47 07:51,92 00:00
70 Pavel Urbánek A HZS VYS 53 07:53,26 00:00
71 Martin Toušek A HZS PHA 19 07:59,08 00:00
72 Miloslav Brouček A HZS PHA HZS PHA 30 08:01,74 00:00
73 Vojtěch Veselovský A HZS KVK, ú.o. Karlovy Vary HZS KVK 16 09:15,50 00:00
74 Václav Kolář B HZS KVK, ú.o. Karlovy Vary HZS KVK 9 10:17,76 00:00
75 Michal Přecechtěl B HZS OLK, ú.o. Olomouc HZS OLK 77 DNF DNF
75 Jaroslav Santarius A AVHZSP, Třinecké železárny, a.s. AVHZSP 13 DNF DNF
75 Jan Vaja B HZS KVK, ú.o. Cheb HZS KVK 5 DNF DNF
Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář