Krimi Praha Školní okénko Složky IZS Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

DÍTE V OHROŽENÍ: Policisté stále hledají dvanáctiletou dívku, která se nevrátila ze školy

PRAHA – Stále bezvýsledné je pátrání po dvanáctileté školačce z pražských Stodůlek! Od včerejšího večera policisté pátrají po dvanáctileté Báře, která se nevrátila ze školy ve Stodůlkách, kam chodí.

Dívka byla naposledy viděna po obědě s tím, že jde na hřiště na houpačky. Od té doby se s ní rodiče snažili několikrát spojit, ale bezúspěšně. Jestliže jste dívku viděli, nebo víte, kde by se mohla nacházet, kontaktujte linku 158.

Ještě včera odpoledne se rozjelo policejní pátrání, během kterého policisté prověřili jak školu, tak i její okolí, příbuzné dívky, nemocnice a podobně. Během tohoto prověřování našli v její skříňce vzkaz, kde dívka napsala, že už se nikdy nevrátí. V minulosti se dívka svěřila, že kdyby někdy utekla, tak by se schovávala ve křoví a živila se jablky a špendlíky. Mohla by se také zdržovat v nákupních centrech, kam také chodívala.

Popis hledané: Dívka má 153 cm vysokou hubenou postavu, středně dlouhé hnědé vlasy s pěšinkou uprostřed a modré oči. Špatně vylovuje sykavky má drobnou jizvu na bradě a na pravém lokti. Naposledy byla oblečená do modrozelené sportovní bundy, modrých džínů a na nohou měla modré džínové tenisky s bílou gumovou špičkou a barevnými hvězdami po stranách.

Jestliže jste dívku viděli, nebo víte, kde by se mohla nacházet, kontaktujte linku 158.

AKTUALIZUJEME: Dobrá zpráva přišla v podvečer z Českých Budějovic. Pohřešovaná dívka Bára se našla a je v pořádku. V obchodním centru ji podle fotky poznal českobudějovický policista v osobním volnu.

Děkujeme všem za sdílení a pomoc při pátrání.

pprap. Violeta Siřišťová
KŘP hl.m. Prahy

Autor: por. Bc. Jan Daněk

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář