Auto-Moto Doprava HZS Královehradecký Krimi Složky IZS Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

TRAGÉDIE: Čelní střet s kamionem spolujezdec z osobního auta bohužel nepřežil

LOCHENICE – Včera ráno vyjížděli policisté k vážné dopravní nehodě s tragickým následkem, která se stala na silnici I/33 mezi Hradce Králové a Jaroměří nedaleko obce Lochenice.

Z dosud nezjištěných příčin tam řidič osobního automobilu VW Golf jedoucí ve směru od Jaroměře přejel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím kamionem. Jednadvacetiletého řidiče i jeho 35letého spolujezdce z osobního automobilu, který zůstal zaklíněný pod kamionem, museli vyprostit hasiči. Ti je okamžitě předali do péče zdravotníkům, kteří je s vážnými zraněními ihned transportovali do hradecké fakultní nemocnice. I přes jejich veškerou snahu však spolujezdec v nemocnici zemřel.

Řidič nákladního vozu vyvázl nezraněn. Policisté kvůli nehodě museli celý úsek silnice v obou směrech uzavřít až do ukončení vyšetřování na místě a odstranění následků nehody. Silnici se podařilo opět zcela zprůjezdnit až před 11. hodinou dopoledne. Objízdné trasy pro řidiče vedly přes Jaroměř a Hradec Králové.

Veškeré okolnosti dopravní nehody včetně její příčiny a zavinění zůstávají v šetření královéhradeckých policistů a kriminalistů.

Autor: por. Mgr. Eva Prachařová
Ilustrační snímek

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář