Kultura Sport Středočeský Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

SPORTOVNÍ POZVÁNKA: Na Mladoboleslavsku se chystá noční futsalový turnaj o prize money 10 000 korun

MLADOBOLESLAVSKO – 4. ročník nočního futsalového turnaje Milovice Cup o prize money 10 000 Kč v hotovosti proběhne ve třech sobotních termínech 23.11. + 30.11. + 7.12.

Na turnaji jsou poslední volná místa, sestavte svůj tým a vyhrajte prizemoney, sportovní vybavení, metrový pohár, medaile a nezapomenutelný zážitek.

Noční futsalový turnaj se odehraje v podobě dvou kvalifikací 23.11. od 17 hodin v Benátkách nad Jizerou v Dražice Nibe Aréna a 30.11. od 20:30 hodin v Mladé Boleslavi v hale u Stadionu, finálový večer vypukne 7.12. ve 22:30 hodin v Mladé Boleslavi také v hale u Stadionu.

Všem divákům je zajištěn vstup zdarma, občerstvení na Vás čeká v kiosku přímo v hale. O strhující atmosféru se postará moderátor a DJ, turnajem Vás provede zkušený organizační tým, profesionální rozhodčí s licencí, o bezpečí hráčů i diváků se postará zdravotník a turnajové okamžiky zachytí kameraman a fotograf.

Nejlepší tým si odveze finanční obnos 10 000 Kč v hotovosti, metrový putovní pohár, velký pohár a medaile. Týmy na druhém a třetím místě si odvezou sportovní vybavení, velký pohár a medaile, tým na čtvrtém místě získává památeční pohár.

První i druhé kvalifikace se zúčastní 8 týmů a týmy na prvních 2 místech z první i druhé kvalifikaci postupují do velké finále FINAL4, kde už mají účast zdarma a také jistou výhru. Celkem se tedy účastní 16 týmů z celé České republiky a přicestuje také tým ze Slovenska.

O fotbalovou kvalitu bude postaráno, čekají nás velmi zajímavé zápasy. V roce 2016 vyhrál tým z Milovic Fíša team, v roce 2017 pražský tým TJ Spoje Praha a v roce 2018 Čuprstár z Brandýsa nad Labem a letos v roce 2019 jsme v očekávání.

Sestavte svůj tým, a nebo přijeďte podpořit nejen české týmy v boji o prize money.

Podrobné informace, registrace, harmonogram naleznete na www.MiloviceCup.cz

PS: „Z důvodu uzavření haly Milten v Milovicích ze dne na den, jsme byli nuceni velmi rychle najít náhradu a přestěhovat turnaj Milovice Cup do okolních měst, což se nám povedlo, poprvé se tedy turnaj Milovice Cup neodehraje v Milovicích na umělé trávě, ale na parketách dle futsalových pravidel v turnajovém pojetí v Benátkách nad Jizerou a v Mladé Boleslavi,“ řekl hlavní pořadatel Lukáš Řezníček z organizace PragaCup.

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *