Kultura Složky IZS Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZAPIŠTE SI DO DIÁŘE: Ústecká TV chystá na září 2020 druhý ročník Hasičského festivalu s fontánou na Kamencovém jezeře v Chomutově

CHOMUTOV – Druhý ročník HASIČSKÉHO FESTIVALU aneb hasičská fontána poprvé na Chomutovsku se uskuteční v sobotu 5. září 2020 v areálu Kamencova jezera v Chomutově! Akci i tentokrát po třech letech pořádá opět Ústecká TV.

Po obrovském úspěchu z I.ročníku Hasičského festivalu, který se uskutečnil v areálu mosteckého jezera Matylda v září 2017 se zástupci Ústecké TV rozhodli uspořádat druhý ročník, tentokrát na Chomutovsku. A ani tentokrát nebude chybět vodní světelná a hudební hasičská fontána. Akce se uskuteční v sobotu 5. září 2020 od 15.00 do 21.30 hodin.

2. ročník Hasičského festivalu přinese více zábavy a více sborů. Připravujeme bližší informace o celé akci a článek budeme nadále aktualizovat…

Redakce agentury JV PRESS.cz, která úzce spolupracuje s Ústeckou TV, bude hrdým mediálním partnerem velké hasičské slavnosti na Chomutovsku, kde se Hasičský festival uskuteční.

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *