Auto-Moto Cestování Doprava Krimi Pomáháme Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Tragická dopravní nehoda, při střetu s osobním autem zemřela chodkyně

KRAJ VYSOČINA – V pondělí  13. ledna krátce před půl sedmou hodinou večerní přijali policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství policie kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici I/34 ve Ždírci nad Doubravou – Nové Ransko.

 Došlo zde ke střetu chodkyně a osobního vozidla.  Na místo ihned vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Chodkyně utrpěla vážná zranění, kterým i přes veškerou snahu zdravotníků na místě podlehla.

Na základě dosavadního vyšetřování policisté zjistili, že čtyřiasedmdesátiletá chodkyně přecházela přes silnici v místě, kde není vyznačený přechod pro chodce. Došlo ke střetu s projíždějícím osobním vozidlem. Místo tragické nehody bylo vpo dobu vyšetřování průjezdné  pouze kyvadlově a policisté v místě řídili provoz. Na místě nehody prováděli ohledání a zadokumentování policisté z dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod a kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Havlíčkův Brod  Příčinu, okolnosti a přesný průběh dopravní nehody zjišťují. Dechová zkouška u řidiče osobního vozidla měla negativní výsledek.

Autor : mjr. JUDr. Dana Čírtková

ilustrační foto

Jitka Andrlová
Redaktorka jitka.andrlova@jvpress.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *