Kultura Školní okénko Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZE SPORTU: Bojovníci z klubu Thajského boxu Leonidas gym muyathai Dubí absolvovali tradiční letní přípravný muaythai kemp

DUBÍ – Klub Thajského boxu Leonidas gym muyathai Dubí jako každým rokem i tento pořádal na začátku sezony 2020-2021 letní přípravný muaythai kemp, kterého se účastnila i kompletní Česká juniorská reprezentace. Děti čekal bohatý program, který připravil reprezentační trenér juniorů Ladislav Horejš.

Celé soustředění bylo na Benecku v horském penzionu Lesní Zátiší. Každý den čekaly na děti 3 tréninkové jednotky z nichž první začínala v 7:40.

Celý kemp byl hodně zaměřený na spárování a běh. V průběhu sedmi dnů dřiny čekaly na mladé bojovníky 3 semináře. První děti navštívil známý trenér MMA a Muaythai Petr Khru Macháček z Pražského Hanuman gymu. Téma bylo mentální trénink, který se skládal z 60 minut teorie a 90 praxe. Druhým hostem byl Thajský trenér Khom Phiphitsala, který se zaměřil na techniku boje z blízka klinč a kolena. Na samý závěr si zaspároval s mladými reprezentanty a podržel je na lapy. Posledním speciálním hostem byl i sám prezident C.M.T.A. České Muaythai Asociace Petr Ottich, který s dětmi strávil celý den a na konci jim předal i dárky od C.M.T.A. a vysvětlil, jaké bude virtuální mistrovství světa.

Soustředění se účastnily děti z Dubí, Teplic, Proboštova, Novosedlic, Krupky, Oseka, Bíliny, všichni členové Leonidas gymu, dále pak děti z Fight Club Duchcov, Hanuman gym Praha, X gym Praha, Tik Tak Rokycany a Aréna Slaný.

Reprezentační juniorský tým Tobiaš Barták, Tomáš Karel Barták, Šimon Verner, Arsenij Dunajev, Matěj Šimůnek, Alan Homič, Lukáš Klaška, Viktorie Jílková, Nicol Černá, Emma Cardová.

Poděkování všem co nás podporují: Ústecký kraj, M.Š.M.T., Města Dubí, Teplice, Osek, Krupka, Obce Proboštov a Novosedlice. Dále pak firmám Stavmart s.r.o., Grafstudio cz, Rudla s.r.o., Molík reality Fyzioterapeut Jana Šimonová a Centra sportovní medicíny Teplice, Norbert Bidrman LEGE ARTIS academy . Foto a Video: Czechfighter.cz, K-Legendary production.

Autor: Ladislav Horejš

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *