Krimi Policie Složky IZS Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

DRAMA: Houbař se z lesa na Podbořansku vrátil po čtyřech dnech! V lese se mu totiž udělalo nevolno a omdlel. Na místě tak zůstal ležet čtyři dny

PODBOŘANSKO – Na letošní návštěvu lesa jen tak nezapomene 62letý muž z Podbořanska. Původní procházka spojená s hledáním hub se totiž nečekaně protáhla.

Muž se do lesa na houby vydal minulou sobotu dopoledne. Do lesa odjel na kole, které si nechal v hájovně a poté pokračoval pěšky. V lese se mu však udělalo nevolno a omdlel. Na místě zůstal ležet čtyři dny bez jakéhokoli jídla a pití. Teprve ve středu ráno nabral dostatek sil, aby se z lesa dostal. Domů ho pak odvezl jeho známý, který ho viděl u zmíněné hájovny.

Mezitím se po ztraceném houbaři začali shánět jeho příbuzní. Ti kontaktovali policii až v úterý podvečer, protože se původně domnívali, že bratr je u známého. Policisté začali po muži pátrat a ve středu dopoledne jim příbuzní muže sdělili, že dotyčný je už doma. Těžce dehydrovaného jej přivolaná sanitka převezla do nemocnice.

Policisté znovu apelují, aby lidé plánující návštěvu lesa nepřeceňovali své síly a brali v úvahu svůj aktuální zdravotní stav a věk. Zejména aby se do lesa nevydávali bez nabitého mobilního telefonu, který jim může v případě nouze zachránit život.

Další rady najdete v tiskových zprávách, které jsme na našich stránkách publikovali 3. září 16. září.

Autor: por. Mgr. Miroslava Glogovská

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “DRAMA: Houbař se z lesa na Podbořansku vrátil po čtyřech dnech! V lese se mu totiž udělalo nevolno a omdlel. Na místě tak zůstal ležet čtyři dny

  1. No pane jo, vy jste teda aktuální web. Smím vědět, proč publikujete něco dne 20.9. , když k události došlo daleko dříve? Dále bych se Vás ráda zeptala z jakého důvodu úmyslně nezveřejňujete nebo je (úmyslně mažete) ty negativní komentáře na vašem super webu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *