Finance Kultura PR Reklamy Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

NENECHTE SI UJÍT: Letošní 18. ročník VINAŘSKÉ LITOMĚŘICE 2020 startuje již zítra odpoledne

LITOMĚŘICE – Tradiční dvoudenní celostátní výstava Vinařské Litoměřice patří k nejprestižnějším výstavám vín v celé České republice a je dokonce zařazena do programu Rodinné stříbro Ústeckého kraje. Jde tak o prodejní výstavu s ochutnávkami vín na stáncích jednotlivých vinařů. Ten letošní 18. ročník VINAŘSKÉ LITOMĚŘICE startuje již zítra…

Také letos celou akci pořádá ORTOPEDICKÉ CENTRUM s.r.o.

Champion výstavy obdržel ocenění prezidenta ČR – prezidentský pohár. Výstavy se zúčastní několik desítek vystavovatelů. Výstava má celostátní ohlas a zaujala řadu vinařů i ze zahraničí.

Letošní výstava se uskuteční ve dnech 25. – 26. 9. 2020 v Domě kultury v Litoměřicích a v přilehlých prostorách gotického hradu.

První den výstavy (pátek 25.9. 2020 13:00 hodin – 19:00 hodin.) Od 15.00 hodin bude probíhat slavnostní zahájení a následně v 17.00 hodin slavnostní ceremoniál s vyhlášením Championa výstavy a předáním ocenění vítězům soutěže.

Druhý den výstavy (sobota 26.9. 2020 10:00 hodin. – 19:00 hodin.) Odborný seminář Víno a zdraví (bude probíhat od 14.00 – 16.00 hodin.)

Doprovodný program “Víno a pokrmy” bude probíhat po celý den a provede ho stejně jako v loňském roce velmi úspěšný Branko Černý. Po oba dva dny zajistí hudební produkci cimbálová muzika Slovácko mladší s Jožkou Šmukařem.

Vstupné na výstavu v pátek 12.4. je 200,- Kč, v ceně vstupného je zahrnut vstup na výstavu, degustační sklenička.

Vstupné na výstavu v sobotu 13.4. je 200,- Kč, v ceně vstupného je zahrnut vstup na výstavu, degustační sklenička.

Pořadatelem výstavy a soutěže vinařské Litoměřice je ORTOPEDICKÉ CENTRUM s.r.o. pod vedením Pavla Kacerovského a jeho týmu.

Agentura JV PRESS bude stejně jako v loňském roce i letos hrdým mediálním partnerem VINAŘSKÝCH LITOMĚŘIC a je nám velkou ctí Vás na tuto akci pozvatStejně jako v loňském roce i letos se tak můžete těšit na bohatou fotogalerii i videoreportáže z celé akce!

PLAKÁT AKCE

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *