Finance Krimi Kultura Olomoucký Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

ZAUJALO NÁS: Charitativní kalendář ZONA 2021 s policejní tématikou opět pomůže nadaci ŠANCE

OLOMOUCKÝ KRAJ – Rok se sešel s rokem a skupina ZONA, která je systemizačně vedena jako Zákrokové a asistenční družstvo Pořádkové jednotky Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje opět, i přes současnou nelehkou situaci, přichází s nabídkou kalendáře na rok 2021.

Již popáté skupina ZONA společně s fotografem Vítem Kociánem připravila fotografie s policejní tématikou. A stejně jako předešlé roky, i tento rok bude výtěžek z prodeje tohoto charitativního kalendáře věnován nadaci ŠANCE, která působí při Hemato-onkologickém oddělení 21B Dětské kliniky Fakultní nemocnice Olomouc.

Předešlý rok jste vy, kteří jste si zakoupili kalendář skupiny ZONA, přispěli částkou 112.000,- Kč. A my věříme, že letošní prodej kalendáře skupiny ZONA opět napomůže usnadnit těžké chvíle a přispět k podpoře a překonání nesnadných dnů malých pacientů dětské kliniky.

FOTOGALERIE… 

Pokud se vám toto téma líbí a chcete přispět na dobrou věc, nabízíme ke koupi kalendář ZONA 2021. Cena kalendáře je již 5 let nezměněná a činí 250,- Kč. Nástěnný měsíční kalendáře formátu A3 můžete objednávat na e-mailové adrese kalendar.zona@gmail.com, a to do 20. 11. 2020.

Kalendář bude distribuován od 11. 12. 2020.

Skupina ZONA a fotograf Vít Kocián

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *