Kultura Politika Praha Sport Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

NA AKTUÁLNÍ TÉMA: Prymula navrhuje v Česku lockdown a omezení pohybu i kontaktů, sám si s partou prominentů ale zašel na stadion v pražském Edenu na Slávii

ČESKO – Na VIP tribuně pražského stadionu v Edenu v rámci zápasu Evropské ligy mezi pražskou Slavií a Leicester City se objevil i Roman Prymula či kancléř prezidenta Zemana Vratislav Mynář. Sportovní fotografové pak zachytili na tribuně mezi prominentními diváky také europoslanece Alexandra Vondru, ředitele České televize Petra Dvořáka nebo tenistku Kvitovou.

Poradce premiéra Roman Prymula přitom sám navrhuje zavést v Česku tvrdý lockdown a chce omezit možnost pohybu i kontaktů. Běžní fanoušci se přitom na utkání nedostanou, prominenti ale ano, a to na základě výjimky ministerstva zdravotnictví vztahující se na utkání Evropské ligy.

Fotografie zachycující prominenty na tribuně z řad partnerů pražské Slavie již koluje Internete a pobuřuji české sportovní fanoušky, ale nejen je! Češi se bouří, že se tu opět neměří stejným metrem.

Roman Prymula přitom musel před časem skončit jako ministr zdravotnictví poté co byl bulvárními fotografy načapán spolu s Jaroslavem Faltýnkem v uzavřené restauraci na pražském Vyšehradě!

 

Autor: redakce
Foto: Internet

 

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “NA AKTUÁLNÍ TÉMA: Prymula navrhuje v Česku lockdown a omezení pohybu i kontaktů, sám si s partou prominentů ale zašel na stadion v pražském Edenu na Slávii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *