JV Press

na snímku – Jan Vraný

O JV Press


Jmenuji se Jan Vraný a téměř před čtyřmi lety jsem založil tiskovou a mediální agenturu JV PRESS. Fotografování se věnuji více než dvacet let. Celým svým profesním životem jsem se věnoval především reportážní fotografii u vydavatelské skupiny VLP regionální Deník.

Jako fotoreportér jsem působil především v Ústeckém kraji, kde jsem fotil všechny typy žánrové fotografie, jako jsou kulturní, společenské, sportovní, politické i zpravodajské. Po odchodu z Deníku jsem své agenturní foto a video služby poskytoval i ostatním redakcím.

V dubnu 2013 jsem stál u zrodu regionálního internetového zpravodajství portálu www.e-mostecko.cz, kdy jsem jako spoluzakladatel úspěšně rozjel projekt regionálních e-deníků takzvaných Éček (e-mostecko, e-teplicko, e-chomutovsko a podobně)

Agentura JV PRESS v současné době úzce spolupracuje a spoluvytváří rovněž hlavní zpravodajství s dalšími internetovými servery…. Na zpravodajství se nově podílí tým spolupracovníků: Honza Vraný, Vlasta Vébr, Tomáš Pitterling, Milan Vobořil, Tonda Musil a Jakub Najman.