JV Press

na snímku – Jan Vraný

O JV Press


 

Tisková a mediální agentura JV PRESS se zabývá servisním zpravodajstvím a informovaností z kulturního, společenského a sportovního života nejen z celé České republiky, ale informuje i o dění a zajímavostech ze světa. Tým redakce JV PRESS na svém webu přináší čtenářům vedle servisního aktuálního zpravodajství i vlastní video reportáže a fotoreportáže včetně PR článků, videošotů nebo rozhovorů…

Agenturu JV PRESS založil koncem roku 2017 Jan Vraný. Fotografování se věnuje více než dvacet let. Celým svým profesním životem se věnoval především reportážní fotografii u vydavatelské skupiny VLP regionální Deník.

Jako fotoreportér působil především v Ústeckém kraji, kde fotil všechny typy žánrové fotografie, jako jsou kulturní, společenské, sportovní, politické i zpravodajské. Po odchodu z Deníku své agenturní foto a video služby poskytoval i ostatním redakcím.

V dubnu 2013 stál u zrodu regionálního internetového zpravodajství portálu www.e-mostecko.cz, kdy jako spoluzakladatel úspěšně rozjel projekt regionálních e-deníků takzvaných Éček (e-mostecko, e-teplicko, e-chomutovsko a podobně)

Agentura JV PRESS v současné době úzce spolupracuje a spoluvytváří rovněž hlavní zpravodajství s dalšími internetovými servery…
Na zpravodajství se nově podílí tým spolupracovníků: Honza Vraný, Vlasta Vébr, Tomáš Pitterling, Milan Vobořil, Jitka Andrlová, Lukáš Jirka, Libor Chlenz, Pavel Amon Korkeš, Rosťa Stach, Michal Tušík, Honza Tušík,David Mareš .