Kultura Složky IZS Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ: Budoucí policisté, strážníci, vojáci, příslušníci vězeňské stráže nebo diplomaté se mohou podívat pod pokličku Střední školy diplomacie a veřejné správy v Mostě

Most – Chcete pracovat u Policie ČR, Armády ČR, vězeňské služby, justiční stráže,městské policie, celní správy nebo ve veřejné správě? Nebo studovat práva, diplomacii a veřjnou správu či si založit svůj byznys? Pak neváhejte a navštivte Dny otevřených dveří, které pořád právě Střední škola diplomacie a veřejné správy v Mostě s.r.o (SŠDVS).

Zájemci z řad žáků a jejich rodičů se tak mohou v rámci Dne otevřených dveří podívat do areálu střední školy a následně tam i studovat. „Na dni otevřených dveří naší školy to totiž vždy začíná a u policie, v armádě, v soudnictví, úřadech a veřejné správě to končí,“ říká s nadsázkou ředitelka střední školy Ing. Vladimíra Ilievová s tím, že právě v těchto oborech pak mohou úspěšní absolventi školy najít své uplatnění.

Nabízím Vám individuální přístup, profesionalitu, lidskost, pochopení a spokojenost vaší i rodičů. V dnešní době klademe velký důraz na odbornost, morální hodnoty a uplatnění na trhu práce,“ dodává ředitelka SŠDVS Ing. Vladimíra Ilievová.

Dny otevřených dveří v mostecké škole SŠDVS se uskuteční v těchto následujících termínech:

08.11.2017       2. Den otevřených dveří,  od 8:00 do 17:00 hodin

13.12.2017       3. Den otevřených dveří,  od 8:00 do 17:00 hodin

10.01.2018       4. Den otevřených dveří,  od 8:00 do 17:00 hodin

07.02.2018       5. Den otevřených dveří,  od 8:00 do 17:00 hodin

Více informací o Střední škole diplomacie a veřejné správy v Mostě naleznete ZDE

Autor: Honza Vraný/JV PRESS

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz