Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME: Pátrání po 43letém muži z Ústecka je zatím bezvýsledné

ÚSTÍ NAD LABEM – Stále bezvýsledné je pátrání po 43 letém muži z ústeckého Vaňova, který 5. listopadu kolem jedné hodiny ranní odešel ze svého bytu a doposud o sobě nepodal žádnou zprávu. Již od něděle po muži, který je profesionálním hasičem ze všebořické stanice a moderátorem akcí, pátrají policisté, příbuzní i kamarádi. Zatím ale marně! 

„Žádáme všechny řidiče, kteří dne 5. listopadu mezi 01.00-02.00 hodinou v noci jeli po silnici vedoucí z Ústí nad Labem do Lovosic nebo z Lovosic do Ústí nad Labem a všimli si osoby (oblečení opatřené reflexními prvky) zaznamenané na kamerovém záznamu, aby se obrátili na linku 158. Samozřejmě jsou pro nás důležití i řidiči, kteří v inkriminovanou dobu po této komunikaci jeli a žádnou takovou osobu neviděli,“ uvedla krajská policejní mluvčí por. Veronika Hyšplerová.

Podle neověřené informace měl Jaroslav Čermák zanechat v garáži dokonce dopis na rozloučenou.

Pomozte ústeckým policistům, kteří již od nedělních ranních hodin intenzivně pátrají po pohřešovaném 43letém JAROSLAVU ČERMÁKOVI z Ústí nad Labem. Pohřešovaný Jaroslav Čermák je pohřešován svou rodinou od zhruba 01.00 hodin dne 5.11.2017, kdy odešel z domova a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Existuje důvodné podezření, že by mohl být ohrožen na životě.

Policisté hned na začátku prověřili všechna zdravotnická zařízení a místa, kam pohřešovaný rád chodil a kde by se případně mohl nacházet. Na rozsáhlé pátrací akci se podílely čtyři desítky policistů z řad Speciální pořádkové jednotky, obvodních oddělení, policejních psovodů, poříčního oddělení a z Prahy  vzlétl i policejní vrtulník. Propátrával se náročný terén za pomoci profesionálních hasičů z Lovosic a dobrovolných hasičů z Chotiměře. Bohužel do současné doby se pohřešovaného muže nepodařilo vypátrat.

Podle posledních zjištěných informací by pohřešovaný muž měl být oblečen v šedých montérkách a s sebou mít černý batoh.

Bližší informace k muži naleznete v databázi pátrání po osobách, v přiloženém odkazu zde (V případě, že bude odkaz nefunkční, došlo k ukončení jejího pátrání.)

„Policisté žádají občany a případné svědky, kteří muže zahlédli či mají informace, jež by mohly pomoci pohřešovaného vypátrat, nechť se obrátí na nejbližší policejní služebnu nebo na tísňovou linku 158,“ dodala krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz