Kultura Praha Z domova Zprávy podle krajů

Z KULTURY: Miss Czech Press 2017 je kráska Mirka Pikolová

ČEKÁ REPUBLIKA – Miss Czech Press pro rok 2017 se stala v Klubu Lávka v Praze Mirka Pikolová. Čtvrtý ročník soutěže krásy na galavečeru prestižního projektu sledoval zaplněný sál, který ocenil pestrý a nabitý program finále. 

Titulem 1. vicemiss se pyšní Tereza Bohuslavová, 2. vicemiss se stala Martina Ondrušková a jako Miss sympatie diváci ocenili Viktorii Jindrovou.

Jen o vlásek tak podle počtu bodů ocenění uniklo Tereze Hynkové, Nikole Nejedlíkové, Natálii Novosadové, Kristýně Danielové, Veronice Jirákové, Nikole Andrlové, Olze Bondarenko a Sandře Figalové.

Porota, v níž zasedli mimo jiné návrháři Gabriela Giotto či Milan Kubec, Muž roku 2017 Matyáš Hložek, prezident Miss Slovensko Jozef Oklamčák, ředitel Czech Beauty Jan Hodač, ředitel Premium Fashion Brands Jaromír Havel či předseda poroty a ředitel kliniky Aesthevita Jan Pilka, měla těžkou úlohu při výběru skvělých dívek, které prokázaly své kvality před aplaudujícím sálem.

Organizátoři projektu pod vedením Jiřího Morštadta a ředitelky soutěže Žanety Morštadt tak opět potvrdili, že loni nasazenou laťku je možné ještě překonat.

Program, v němž exceloval moderátor Miroslav Šimůnek stejně jako zpěváci Miroslav Řehoř, Karya, Marina Makoviy či skvělý Philip Nikwe, doplnily přehlídky modelů značky Fasheebo, Poner či Alice Abraham.
Na akci, nad kterou převzal záštitu senátor Jiří Vosecký, byl rovněž pokřtěn vyhledávaný časopis Fashion Week Magazin.

Soutěž, v níž se podle organizátorů snoubí vnější krása s vnitřní, patří mezi pět nejuznávanějších projektů tohoto druhu v České republice.

Více info na facebookovém profilu Miss Czech Press. Vyhlašovatelem je vydavatelská společnost European Press Holding. top/Foto: Daniel Šeiner.

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz