Kultura Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

VIDEOREPORTÁŽ: Krásky fotily na Zámku Červený Hrádek novou kolekci svatebních šatů

Červený Hrádek – Luxusní interiéry Zámku Červený Hrádek u Jirkova se staly dějištěm fotografování kolekce svatebních šatů pro rok 2018, kam zavítaly přední modelky, aby nafotily pro Svatební salon Delta Petry Vyoralové nejnovější svatební šaty z kolekce pro příští rok. 

„Dnes jsme fotili novou svatební kolekci s opravdu TOP týmem a zárověň jsme při té příležitosti nafotili svatební editoriál pro časopis Tvoje svatba a snímky budou zveřejněné také v časopise Linda, což je časopis pro vizážistky a kadeřníce a samozřejmě to budou fotky, které bude náš salon používat i jako promofotky,“ říká majitelka Svatebního salonu Delta Petra Vyoralová.

Svatební salon Delta můžete navštívit v Mostě i v Chomutově. Pondělního fotografování se ujala Petra Odrazilová. „Jsem strašně ráda, že jsem se mohla dnes seznámit a hlavně fotit s Veronikou Kašákovou, kterou dlouho obdivuji a tímto se mi splnil takový malý tajný sen. Focení bylo opravdu skvělé i když fotíme na zámku a je tu trochu zima, a tak se fotografovalo mnohem rychleji, aby nám tu holky moc nemrzly,“ směje se fotografka Petra Odrazilová.

VIDEOREPROTÁŽ Z FOTOGRAFOVÁNÍ NA ZÁMKU…

Videoreportáž z fotografování na Červeném Hrádku připravil: Honza Vraný

Modelky ale i celý doprovodný a organizační štáb proto téměř neodložil hrnky horkého čaje či kávy a čekání na záběry se modelky choulily pod dekou. I tak si ale všichni dnešní pohodové focení užívali. Fotilo se nejen v zrcadlovém a rytířském sále ale také v některých luxusních apartmánech. I tak nikomu nezmizel úsměv na rtech a po celou dobu panovala krásná atmosféra.

„Moc děkuji za spolupráci fotografce Petře Odrazilové – Photography, Kosmetickému a kadeřnickému studiu Štěpánky Podroužkové, Fotografovi Mírovi Morgensternovi, vizážistce Janě Morgensternové, modelkám Veronice Kašákové, Mónica Sofii, Haně Tyl, Lucii Šlégr, floristce Monice Šebkové a také vedení Zámku Červený Hrádek u Jirkova za maximální komfort,“ podotkla organizátorka akce Petra Vyoralová.

OBRAZEM: Krásky fotily na Zámku Červený Hrádek novou kolekci svatebních šatů

 

Autor: Honza Vraný

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz