Ústecký Z domova Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Krajská zdravotní přijala finanční dar ve prospěch ústeckého Komplexního onkologického centra

ÚSTECKÝ KRAJ – Ústecká kapela The Boom, která letos slaví 27. výročí vzniku, uspořádala v sobotu 16. prosince 2017 v Domě kultury města Ústí nad Labem tradiční vánoční charitativní koncert. Generálním partnerem koncertu byla, stejně jako v minulých letech, společnost Adler Czech, a. s., která letos věnovala Onkologickému oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., 50 tisíc korun.

MUDr. Martina Chodacká, primářka Onkologického oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., a Nemocnice Chomutov, o. z., uvedla, že veškeré finanční prostředky získané od roku 2013 z benefičních koncertů hudební skupiny The Boom a společnosti Adler jsou využívány ke zlepšování a zpříjemňování interiérů Onkologického oddělení Masarykovy nemocnice Ústí nad Labem jak na lůžkových stanicích, tak v ambulantních prostorech.

„Díky letité finanční podpoře byly nově vybudovány společenské místnosti pro pacienty, pacientská jídelna a byly zakoupeny  a nainstalovány ve všech pacientských pokojích velkoplošné televizní přijímače. I nadále budou tyto finanční prostředky využívány k dalšímu vylepšování prostředí  pro naše pacienty. Za dlouholetou finanční podporu ústeckého pracoviště onkologie hudební skupině The Boom a firmě Adler velmi děkujeme a  velmi si jejich podpory ceníme,“ uvedla MUDr. Martina Chodacká.

Zdroj: Krajská zdravotní 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář