Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Složky IZS Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zlínský Zprávy podle krajů

DOPRAVNÍ INFO: Na Chomutovsku jsou silnice jedna ledovka, na Karlovarsku zapadl sypač a na Plzeňsku vlétlo auto do stromu

ČESKÁ REPUBLIKA – Na husté namrzající mlhy ale i ledovky si musejí aktuálně dávat pozor řidiči na většině míst v České republice. Problémy se sjízdností hlásí například Chomutovsko, kde jsou horské silnice jedna velká ledovka. Na Karlovarsku zase zapadl sypač zimní údržby, a to u obce Merklín, když sjel do příkopu. 

Dopravní policisté hlásí už několik ranních karambolů. Asi nejzávažnější se udála po páté hodině ranní na silnici 20 u obce Mohelnice okres Plzeň-jih, kde osobní auto vlétlo do stromu.

Probíhají tam proto záchranné a vyprošťovací práce. Karambol se bohužel neobešel bez zranění. Na místě zasahují všechny složky IZS včetně  vrtulníku letecké záchranky. Komplikce v dopravě tam očekávejt minimálně do 7.30 hodin.

Problémy v dopravě jsou ale hlášny ze všech kout České republiky, většinou jde ale jen o drobné nehody, takzvané plechy bez zranění.

Dopravní policisté doporučují jezdit opatrně a na nutnost používat mlhovky!

Autor: Honza Vraný

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář