Kultura Sport Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

Ústecký kraj podpořil tradiční All-Star Game nejvyšší basketbalové ligy

ÚSTECKÝ KRAJ – Ti nejlepší hráči nejvyšší basketbalové ligy si dali den před Silvestrem dostaveníčko v Ústí nad Labem, kde se uskutečnilo tradiční All-Star Game. Vyprodaná hala na Slunetě sledovala kromě zápasu mezi Mladými puškami a Mazáky také soutěž ve smečování, soutěž o nejlepšího trojkaře či atraktivní zápasy jeden na jednoho.

V samotném exhibičním utkání, kde ani tak nešlo o výsledek, zářil domácí hráč Donald Robinson. Jeho příspěvek v podobě 45 bodů mu vyneslo cenu pro nejužitečnějšího hráče utkání. Jeho tým Mazáků nakonec porazil Mladé pušky 133:122.

V dovednostních soutěžích kralovaly zahraniční posily – soutěž ve smečování vyhrál pouhých 188 cm vysoký Kendrick Ray z mistrovského Nymburka. V novince pro letošní ročník, hry jeden na jednoho, dominoval Rayův spoluhráč z Nymburka Dominez Burnett. V soutěži trojek se prosadil mezi čtyřčlennou konkurencí mladý a talentovaný český reprezentant U19 a hráč Pardubic Josef Potoček.

O hudební vystoupení se postaral slovenský rapper Rytmus. Ústecké publikum tak bavil nejen on, ale především předvedená show na palubovce. Hlavním partnerem celé akce byl Ústecký kraj.

Zdroj: Ústecký kraj

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “Ústecký kraj podpořil tradiční All-Star Game nejvyšší basketbalové ligy

Napsat komentář