Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME: Šlo na Ústecku o dvojnásobnou vraždu a následnou sebevraždu? To stále ještě zjišťuje krajská kriminální policie

ÚSTECKO – Kriminalisté krajské policie v Ústí nad Labem stále ještě rozplétají tragické okolnosti dvojnásobné vraždy a sebevraždy v chatové oblasti Střížovice v Ústí nad Labem. Vyšetřovatelé jsou pořád na místě a zajišťují další stopy.

Jedna z hlavních vyšetřovacích verzí je ta, že pachatel, který oběti údajně znal, v chatě kde spali rodiče a jejich tři děti, zavraždil oba rodiče a následně vyběhl před chatu, kde se zastřelil. Kriminalisté pouze potvrdili, že na místě nalezli tři mrtvá těla. Bližší informace odmítají zatím sdělit.

Média tak hned z počátku spekulovala, že v chatě vraždili dva muži, a to s odkazem na zdroje z chatové oblasti. Postupně se informace od tamních obyvatel ale různily. Některá média přinesla i zprávu, že před chatkou vedle zastřeleného pachatele ležel i mrtvý pes. Ani tato informace ale nebyla doposud oficiálně potvrzena.

Policisté hermeticky již v ranních hodinách celou oblast zahrdkářské kolonie uzavřeli a do akce nasadili dokonce i psovody. Nicméně vše zatím nasvědčuje tomu, že pachatel byl údajně pouze jeden a s rodiči dětí z chatky se znal. Ani jednu ze spekulací médií ale kriminalisté zatím nepotvrdili a ani nevyvrátili. Zda již znají motiv hrůzného činu tak zatím zůstává velkým otazníkem.

Vyšetřování je totiž stále na samém začátku. K násilnému trestnému činu přitom došlo již v noci na pondělí a pomoc posléze přivolalo údajně jedno z dětí. Těm kriminalisté následně poskytli pyschologickou pomoc.

I nadále tak zjišťujeme podrobnosti a jakmile kriminalisté uvolní další informace, budeme reportáž aktualizovat.

PSALI JSME TAKÉ: AKTULIZUJEME: V zahrádkářské kolonii na Ústecku došlo k trojnásobné vraždě

PSALI JSME TAKÉ: TRAGÉDIE: Kriminalisté krajské policie vyšetřují na Ústecku od ranních hodin násilný trestný čin

 

Autor: Honza Vraný

 

 

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář