Krimi Složky IZS Středočeský Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

Strážníci v Ústí nad Labem zadrželi dva ze tří vězňů, kteří jsou na útěku

ÚSTÍ NAD LABEM – Třicet minut po půlnoci  byla na žádost operačního střediska městské policie v Ústí nad Labem vyslána hlídka strážníků do ulice Husova, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že se v jejich domě nachází dvě cizí osoby, které ve zmíněném  domě nemají co dělat.  

Po příjezdu strážníků na místo bylo zjištěno, že přijatá informace se zakládá na pravdě. Strážníci oba zmiňované zadrželi a se snažili oba muže ztotožnit, ale ti hlídce podávali  nepřesné údaje o své totožnosti, proto strážníci na místo přivolali  hlídku Policie  ČR   a v její součinnosti bylo zjištěno, že se jedná o celostátně hledané osoby, které utekly z výkonu trestu z věznice ve Vinařicích.

Celý případ si převzala Policie ČR k dalšímu šetření. Při zadržení obou hledaných osob museli strážníci použít donucovacích prostředků, a to hmatů a chvatů sebeobrany.  Nakonec oba dotyční skončili v poutech. Informuje o tom zástupce ředitele ústeckých strážnéků Jan Novotný.

Třetí z trojice vězňů je tak stále na útěku.

PSALI JSME TAKÉ: AKTUÁLNÍ PÁTRÁNÍ: Tří vězni z Rakovnicka jsou na útěku! Nevoděli jste je?

 

Autor: Honza Vraný
Foto: MP Ústí n.L.

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář