Kultura Sport Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

TIP REDAKCE: V Bílině se již zítra uskuteční benefiční hokejový turnaj neregistrovaných hokejistů

BÍLINA – Zimní stadion v Bílině se již zítra, tedy v sobotu 20. ledna 2018 stane dějištěm 1. ročníku bílinského benefičního hokejového turnaje neregistrovaných hokejistů BÍLINSKÝ BŘEZŇÁK CUP 2018. 

Turnaje se zúčastní 6 týmů z Bíliny a širšího okolí (hráči z Mostu, Teplic a přilehlích obcí. HC Bílinská kyselkaHC Kafáč BílinaHC ZZS ÚK( zdravotnický záchranný sbor /Ústeckého kraje), SnowflakeAHC pro OFFICEJokerit Svinčice. Redakce JV PRESS je jedním z hrdých mediálních partnerů benefiční akce.

Oficiální plakát

“Turnaj je určen pro amatérské hokejisty, kteří nebyli nikdy registrováni pod svazem.  Benefiční hokejový turnaj podpoří cenami také Bílinská kyselka a Bohemia chips,” říká za organizační tým František Weigl.

Akce se uskuteční 20. ledna 2018 na bílinském stadionu v čase od 7:00 hodin až 16:00 hodin. Vstupné bude dobrovolné a jeho výtěžek půjde na podporu spolku “Šance žít” odkaz zde:  http://www.sancezit.cz/home/, v dílně pracují lidé s tímto hendikepem: lidi s těžkým astmatem, psychickými nemocemi, roztroušenou sklerózou, po operaci páteře a rukou, po onkologické diagnóze a epilepsií).

“Hlavní cíl turnaje je dát prostor ” ne-hokejistům”, kteří nemají mnoho šancí zahrát si na turnajích, kde se nasazují výkonnostní hráči z důvodu úspěchu daného týmu. Chceme zajistit turnaji náležitou organizaci a docílit toho, aby potěšení ze hry bylo na prvním místě,” dodává k benefičnímu hokejovému turnaji v Bílině Fanda Weigl s tím, že na turnaj přispějí věcnými cenami společnosti HeinekenBílinská kyselkaBohemia chips a Pro fresh.

Po skončení finálového zápasu benefičního turnaje pak organizátoři naplánovali ještě VEŘEJNÉ BRUSLENÍ s diskotékou. To se uskutečné od 15.15 hodin do 16.15 hodin a minimální výše vstupného bude 30 korun. Také výtěžek z tohoto vstupného bude věnován spolku ŠANCE ŽÍT.

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz