Kultura Reklamy Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VÝROČÍ: Svatební salon Delta v Mostě oslavuje 25 úspěšných let na módním trhu

MOST – Dnes na den přesně oslavuje Svatební salon Delta v Mostě čtvrt století! Za tu dobu jeho salonem prošly tisíce nevěst ale i ženichů. Přitom před 25 lety, tedy 19. ledna 1993, v současné době již úspěšná podnikatelka a majitelka Svatebního salonu Delta Petra Vyoralová začínala v malém salonku, který nabízel pouhých dvanáct šatů. Bylo to v nákupním centru Delta, které bylo kdysi malým mosteckým  korzem.

„Všechny nevěsty, které počínaje dneškem, až do příštího pátku přijdou do našeho mosteckého salonu Delta, dostanou od nás jako narozeninovou pozornost, malý výroční dárek,“ slibuje majitelka salonu Petra Vyoralová, která salon vede se svou dcerou.

Z nákupního centra Delta se po dvou letech salon přestěhoval do KD Repre a následně pak zakotvil pod mostecký Magistrát, kde působí dodnes. V roce 2007 pak Petra Vyoralová otevřela pobčku salonu Delta také v Chomutově. V každém salonu nabízíme přitom jiné šaty, tak aby si oba salony tak trochu konkurovaly,“ říká s mírnou nadsázkou mostecká podnikatelka Petra Vyoralová.

V Mostě se v roce 2016 Svatební salon Delta rozšířil na dámské a pánské oddělení, tak aby nevěsty i ženichové, měli dostatek soukromí a konfortu na zkoušení šatů.

VIDEOREPORTÁŽ ZE SVATEBNÍHO SALONU DELTA V MOSTĚ…

Videoreportáž připravil: Honza Vraný a Milan Vobořil/JV PRESS

Svatební šaty a nejen ty, dnes oblékají i VIP osobnosti ze světa kultury či sportu, které si chtějí vyzkoušet ve svůj den D zahrát si doslova na princezny. Salon Delta úzce spolupracuje i s modelkou Veronikou Kašákovou a každý rok pravidelně pořádá dvě své velké akce, a to veletrh Svatba nanečisto na mosteckém Benediktu a v divadle pak tradiční charitativní akci Móda a hvězdy.

„Jsem moc pyšná, že s mi podařilo ze Svatebního salonu Delta vybudovat jeden z 5 největších salonů v České republice a máme možnost působit doslova celorepublikově. Jezdí k nám totiž nevěsty ze širokého okolí a vlastně z celé republiky. Odebíráme nejen svatební ale i společenské a plesové šaty od předních světových největších návrhářů a značek. Stává se, že oblékáme nevěstu šaty, které jsou tak například jediné v celé republice,“ podotkla majitelka salonu Petra Vyoralová s tím, že nevěsta tak má zaručenou jistiotu, že se vdává v šatech, která jsou originální a jediněčné.

Do dalších pětadvaceti let mám v plánu, abychom stejně jako nyní, měli takové jméno, jaké jsme si vybudovali doteď a abychom byli schopni oblékat nevěsty do tak kvalitních šatů, jako oblékáme doposud a aby naše služby abslutně nezklouzly pod nastavenou hranici, kterou jsme si tu vybudovali,“ dodává závěrem majitelka Svatebního salonu Delta Petra Vyoralová. 

MOTTO Petry Vyoralové zníUžijte si luxus, který si můžete dovolit: špičkové svatební šaty, exkluzivní snubní prsteny, pánské obleky, dětské šaty… zjednodušíme vám vaše svatební přípravy.

Více o Svatebním salonu Delta naleznete také ZDE.

Redakce agentury JV PRESS, která se pro letošek stává jednou z mediálních partnerů Svatebního salonu Delta, se připojuje k zástupům gratulantů, a přeje jen to nejlepší do dalších let…

FOTOGALERIE ZE SVATEBNÍHO SALONU DELTA V MOSTĚ…

Autor: Honza Vraný
Foto: Milan Vobořil

 

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz