Doprava Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Složky IZS Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zlínský Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ Z DOPRAVY: Na brněnské D1 se při hromadné nehodě střetlo pět osobních aut

BRNO – Hromadná nehoda pěti havarovaných vozidel aktuálně blokuje dopravu na dálnici D1 na trase Říkovice – Praha u obce Tvarožná v Brně – venkov v Jihomoravském kraji. 

Neprůjezdný je levý jízdní pruh dálnice, kde bouralo pět aut. Karambol si naštěstí vyžádal pouze lehká poranění. S komplikacemi v dopravě v uvedeném úseku počítejte až do minimálně 12.00 hodin.

Bouralo se také v Kladně, konkrétně v ulici generála Klapáka, kde se střetla dvě osobní vozidla. Nehoda si bohužel rovněž vyžádala zranění. Na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce a zaahují tam všechny složky Integrovaného záchranného systému ČR.

Dopravní policisté evidují ale i další karmaboly napříč celou Českou repubikou, jde však většinou jen o střety aut bez zranění nebo karamboly se zvěří či do dopravního značení. Hlášeny naštěstí nejsou žádné vážné nehody s těžkým zraněním nebo dokonce tragické se smrtelnými následky.

Autor: Honza Vraný

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz