Jihočeský Krimi Složky IZS Z domova Zprávy podle krajů

AKTUÁLNÍ PÁTRÁNÍ: Na Strakonicku se z diskotéky nevrátila domů patnáctiletá dívka. Policisté po ní pátrají

STRAKONICE – Jihočeská policie dnes na žádost rodičů vyhlásila pátrání po teprve 15leté dívce ze Strakonic. Dívka se dnes nevrátila domů a od té doby o sobě nedala vědět.

Natálie Keslová se měla v noci ze soboty 3. února na neděli 4. února nacházet na diskotéce v obci Cehnice. V ranních hodinách se měla přesunout do obce Paračov a odtud kolem deváté hodiny dopolední odejít. Od té doby o sobě nepodala žádné informace a do svého bydliště ve Strakonicích se nevrátila. Její mobilní telefon je nedostupný. Doposud provedené úkony k jejímu vypátrání nebyly úspěšné.

Dívka je štíhlé, asi 160 cm vysoké postavy. Má rovné, světle hnědé vlasy délky do poloviny zad a hnědé oči. Oblečena by měla být do zelené khaki bundy délky do pasu, šedé mikiny s kapucí a černých legín. Na hlavě by mohla mít černou čepici, na zádech pak malý černý vak.

ČTĚTE TAKÉ NA FACEBOOKU… 

 

 

 

„Jakékoliv informace k výskytu či pohybu uvedené dívky předejte prosím neprodleně policii na linku číslo 158. Děkujeme, dodal mluvčí jihočeské policie por. Mgr. Miroslav Doubek.

V případě zneplatnění uvedeného internetového odkazu ZDE bylo pátraní po pohřešované dívce odvoláno.

Autor: Honza Vraný
Foto: Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz