Složky IZS Sport Z domova Zlínský Zprávy podle krajů

SMUTNÁ ZPRÁVA: Ve Zlíně zemřel při domácím zápase hokejista „Hřebík“

ZLÍN – Tragédie se odehrála při hokejovém zápase svého týmu v amatérské lize hrané na PSG aréně ve Zlíně, kdy dotlouklo i přes veškerou snahu spoluhráčů a poté i záchranářů srdce našeho kamaráda Honzy Skácelíka, kterému nikdo neřekl jinak než „Hřebík“. Informuje o tom na svém webu Zlínská amatérská hokejová liga.

 

K hokeji se Honza dostal přes hokejbal, kterému se věnoval od svých šestnácti let až dodnes. V nejvyšší  malenovické hokejbalové lize odehrál plných třináct sezón převážně na postu obránce, což platilo i u hokeje. Ve Zlínské amatérské hokejové lize strávil 11 sezón , odehrál 236 soutěžních zápasů a třikrát se svými spoluhráči slavil bronz a jednou i stříbro. Další řadu utkání odehrál ve Zlínské hobby lize a byl také velikým fandou zlínského extraligového týmu.

Hodně aktivní byl ale i v oblasti automobilových závodů, kde dělal dlouhá léta mechanika různých rallyových speciálů a dokonce několikrát usedl sám i za volant v amatérských závodech. Rád podnikal i dobrodružné výlety s kamarády na motorkách.

Sport byl koneckonců to, co Honza miloval. Bohužel se mu ale stal i osudným, když odešel  nenadále z tohoto světa a v nedožitých osmatřiceti letech zde zanechal své  milované nejbližší. Přítelkyni Romanu společně s jeden a půl letou dcerou Editkou.

ČTĚTE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU… 

 

 

 

Aby alespoň částečně zmírnili dopad této náhlé tragédie, zřídili kamarádi pro pozůstalé transparentní účet u Komerční banky, kam může kdokoliv přispívat. Číslo účtu je : 115-6885940207/0100 –  transparentnost účtu bude možné sledovat na stránkách Komerční banky.

Poslední rozloučení a smuteční obřad  s Honzou Skácelíkem proběhne zítra, tedy v pondělí  5. února ve 13.00 hodin v obřadní síni zlínského krematoria. Všichni kdo jste ho znali, vzpomínejte na něj jen v dobrém. On byl totiž tím, kdo nikdy nezkazil žádnou srandu a lidi kolem sebe měl moc rád.

,,Hřebíku, měj se tam nahoře dobře . Nikdy na tebe nezapomeneme.“

Autor: Jakub Štětkář

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz