Auto-Moto Doprava Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Složky IZS Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zlínský Zprávy podle krajů

KARAMBOL: Ranní nehody zaměstnaly záchranáře. Na Lounsku sjel autobus do příkopu

LOUNSKO – Ranní nehoda linkového autobusu zkomlikovala dopravu na silnici z Loun na Chomutov u sjezdu do centra Loun, kde autobus sjel mimo silnici do příkopu.

Karambol se naštěstí obešel bez vážného zranění. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému ČR.

Bouralo se ale také na Svitavsku, kde na silnici III. třídy u Opatova před poštou naboural řidič osobního auta do sloupu veřejného osvětlení. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Komplikace v dopravě v uvedeném úseku ale očekávejte nejméně do 9.40 hodin.

Čtyři havarovaná vozidla blokují dopravu u Opavské ulici v Ostravě, kde je silný provoz a karambol omezil oba dva směry provozu. Nehoda se ale naštěstí obešla bez zranění.

Složky IZS zasahují také na Pardubicku, konkrétně v obci Starý Mateřov, kde došlo ke sražení cyklisty. Na místě aktuálně probíhají záchranné a vyprošťovací práce. Událostí jsou ovlivněny oba dva směry.

Dopravní policisté vyšetřují napříč celou republikou ale i další karamboly, převážně jde naštěstí jen o takzvané plechy, bez vážného zranění. Na mnoha místech se vlivem chladného počasí vytvářejí ledovky. Experti na dopravu proto radí nohu z plynu a maximální pozornost při řízení.

Autor: Honza Vraný

 

 

 

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz