Doprava Složky IZS Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ Z DOPRAVY: Na dálnici D8 u Řehlovic došlo k hromadné nehodě šesti osobních aut

ÚSTECKÝ KRAJ – Hromadná nehoda hned šesti osobních aut blokuje dopravu na dálnici D8 u technického sjezdu před exitem 64 Řehlovice/Teplice na trase Praha – Bílinka u Řehlovic na Ústecku. Karambol se naštěstí obešel bez vážného zranění.

K nehodě došlo krátce po 6.30 hodině a neprůjezdný je pravý jídzní pruh. V místě karambolu s velkou opatrností projedete. Na vozovce pozor na velké množství trosek z havarovaných automobilů.

V úseku střetu se tvoří kolony aut, pozor na dobržďování. Událostí je ovlivněn jeden směr provozu. Počítejte s komplikacemi v dopravě přibližně do 10.35 hodin. Ma místě zasahují složky Integrovaného záchranného systému ČR.

AKTUALIZUJEME…

U karambolu zasahují jednotky profesionálních hasičů ze stanice Ústí nad Labem a Lovosice, Aktuální informace hovoří o nehodě pěti osobních aut na dálnici D8 u Řehlovic. Při nehodě byl jeden člověk zraněn. Hasiči zůstali na žádost Policie ČR v takzvaném nárazníkovém postavení. Dálnice mezi Lovosicemi a Ústí nad Labem je po dobu vyšetřování dopravní nehody uzavřena. Informuje o tom mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan.

Autor: Honza Vraný
Ilustrační snímek autor

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz