Auto-Moto Doprava Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Složky IZS Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zlínský Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ Z DOPRAVY: U Rýmařova skončil kamion v příkopu! Bouralo se i na jiným místech republiky

RÝMAŘOV –  V příkopu skončil po nehodě na silnici 449 v Rýmařově okres Bruntál nákladní automobil. Karambol se naštěstí obešel bez vážného zranění.

Událostí jsou ovlivněny oba dva směry a počítejte s komplikacemi v dopravě po dobu vyprošťování havarovaného kamionu z příkopu zpět na komunikaci.

Bouralo se také na Berounsku, kde se na silnici 117 u Žebráku střetl osobní automobil s cbodcem. Tato nehoda se bohužel neobešla bez zranění. Na místě proto zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému ČR.

Dvě havarovaná auta blokují dopravu také v Čepirožské ulici v Mostě. Na místě zasahuje hlídka policie. Nehoda se naštěstí obešl bez zranění. Událostí jsou ovlivněny oba dva směry.

 

Dopravní policisté aktuálně evidují kolem deseti karambolů napříč celou Českou republikou. Jde především o drobné střety aut například se zvěří. Naštěstí jde o nehody bez zranění.

 

Autor: Honza Vraný
Ilustrační snímek autor

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz