Auto-Moto Cestování Doprava Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Krimi Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Složky IZS Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ Z DOPRAVY: Husté sněžení a ledovky potrápily řidiče na většině míst republiky

ČESKÁ REPUBLIKA – Husté sněžení a ledovky komplikují od ranních hodin dopravu na mnoha místech České republiky. Plné ruce práce tak mají záchranáři, kteří evidují již na dvě desítky karambolů.

Bouralo se například i na Tachovsku na silnici 200 při průjezdu Stráží, kde havarovalo nákladní auto, které blokuje dopravu na namrzlé vozovce. Na místě zasahuje policie a sypači zimní údržby.

Na boku v příkopu skončil řidič dodávky na silnici 508 u obce Mirošovice okres Praha-východ. Při karambolu došlo ke zranění. Na místě zasahují všechny složky IZS.

K nehodě po páté hodině ranní došlo na Plzeňsku, kde se osobní auto převrátilo na střechu na silnici 18050. Řidič naštěstí vyvázl bez zranění. Havarovaný automobil ale překáží v dopravě. Projedete se zvýšenou opatrností.

 

Pozor si dejte také na Havlíčkobrodsku, kde u obce Tis havarovala cisterna a skončila napříč silnicí.Událostí jsou ovlivněny oba dva směry. Na místě zasahují záchranáři.

Ve Středočeském kraji před šestou hodinou ranní havaroval i sypač, který narazil do plotu u domu v obci Senomaty na Rakovnicku. Karambol se naštěstí obešel bez zranění. Událostí jsou ovlivněny oba dva směry a v místě nehody nyní neprojedete.

Na Pelhřimovsku u Kamenice nad Lipou na silnici 34 se střetl autobus s nákladním autem. Na místě probíhají aktuálně záchranné a vyprošťovací práce. Karambol se naštěstí ale obešel bez zranění.

Bouralo se ale i na dalších místech napříč celou republikou. Meteorologové navíc vydali výstrahu před ledovkou ve většině krajů.

Autor: Honza Vraný
Ilustrační snímek autor

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz