Auto-Moto Doprava Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Krimi Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Složky IZS Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zlínský Zprávy podle krajů

V Praze se ráno střetly dva autobusy s osobáky. V Otrokovicích auto s chodcem

PRAHA – Hned dvě nehody autobusů blokují dopravu v hlavním městě. Osobní automobil boural s autobusem v ulici Legerova. Karambol se naštěstí obešel bez zranění.

Po sedmé hodině ranní havaroval linkový autobus také v pražské ulici Durychova na křižovatce s ulicí Libušská. Tam je autobus poškozenýnanrovněž se nehoda udála naštěstí bez zranění.

 

Vlivem náledí mají dopravní policisté a záchranáři hodně práce i na jiných místech republiky.

V Jihočeském kraji u Lednice havaroval řidič osobního automobilu, který narazil do stromu. Nehoda je naštěstí bez zranění.

Střet osobního auta s chodcem vyšetřují policisté ve Zlínském kraji, a to v Hlavní ulici v Otrokovicích. Na místě zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému ČR. Tato nehoda se bohužel neobešla nez zranění. Chodec tak skončil v péči přivolané záchranné služby.

Zranění si vyžádal po sedmé hodině ranní i střet dvou osobáků u Kostelce nad Labem na Mělnicku, kde havarovaná auta blokují dopravu. Na místě zasahují záchranáři.

Autor: Honza Vraný
Ilustrační snímek Tosťa Bajaja Stach

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz