Kultura Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

MAGAZÍN: Bílinská fotografka Lucie Svobodová soutěží videoklipem MOZAIKA FOTO TALENT OPEN

TEPLICKO –  Seriál o zajímavých lidech, pro zajímavé lidi pokračuje tentokrát reportáží o bílinské fotografce Lucii Svobodové, která, jak sama říká fotí ráda a fotí všechno! Žádné téma pro ni není cizí. A proto se také s chutí pustila do soutěžního video klipu pro internetovou televizi MOZAIKA FOTO TALENT OPEN.

Jde o originální soutěž internetové NET-V Mozaika EU pro amatérské i profesionální fotografy a fotografky a fotomodelky. Bílinská fotografka Lucie Svobodová ke svému focení říká, že když vidí kluka nebo holku, tak má hned vizi, co se s takovým člověkem dá po fotografické stránce dělat.

„U těchto modelek mě napadlo, zimní téma… Fotím snad už od minulého století, strašně dlouho, svatby, portréty.. Ničemu se nebráním. Pokud to bude zábavné focení, tak jdu do toho,“ říká s úsměvem bilínská fotografka Lucie.

K focení soutěžního videoklipu si Lucie vybrala exteriéry rekreačního areálu Knesplíkov u Litoměřic. „Je tu totiž úžasný klid, krásné prostředí. Je to bývalé keltské Hradiště, kde se doslova zastavil čas.  A proto jsem si toto místo zamilovala a rozhodla se tu nafotit soutěžní snímky a videoklip,“ říká v rozhovoru bílinská fotografka Lucie.

Lucii můžete kontaktovat také na Facebokovém profilu Lucie Svobodová.

PODÍVEJTE SE NA SOUTĚŽNÍ VIDEOKLIP FOTOGRAFKY Z BÍLINY… 

https://www.youtube.com/watch?v=lhK93h55owo&sns=fb

Pokud fotíte, nebo se chcete nechat fotit, informace naleznete zde : https://mozaika-tv.webnode.cz/mozaika…

modelky : Šárka Andrlová a Sofiya Valerievna Petryakova Odebírejte náš kanál a sledujte naše videa : https://goo.gl/4mSSui Navštivte naše stránky : http://www.mozaikatv.cz/ „Použitá hudba z knihovny www.epidemicsound.com”

Lucie Svobodová photo:  poděkování za poskytnutí prostor : Ada Knespl Grygarčíková – www.knesplikov.cz při tomto focení líčily : Michaela Tietze a Veronika Fobčová psí „modelky“ : DEBORA Z MURKY (světlá) a IMPREZA FRAJANKA (tmavá) – psy dodala : Miluška Řeřichová a Barbora Kratochvílová Šaty carského Ruska a ledové královny zapůjčilo Divadlo M Duchcov.

„Nejvíc děkuji Jardovi Kmoníčkovi za to že me tak podporuje!“ dodává bílinská fotografka Lucie.

Redakce agentury JV PRESS fotografce Lucii z Bíliny drží v soutěži palce…

 

OBRAZEM ZE SOUTĚŽNÍHO FOCENÍ…

Zdroj: Mozaikatv.cz

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz