Auto-Moto Doprava Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ KARAMBOL: Střet dvou kamionů a osobního auta u Málkova uzavřel silnici na Chomutovsku

CHOMUTOVSKO – Řidiči pozor na vážnou nehodu na silnici 13 u Málkova na Chomutovsku. Havarovaly tam dva kamiony s osobním automobilem. Na místě zasahuje také vrtulník letecké záchranné služby.

K nehodě došlo na trase Chomutov – Karlovy Vary u obce Málkov. Policisté odklánějí dopravu přes Nechranice. V místě karambolu se tvoří dlouhé kolony. U nehody zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Podle informací z místa karambou záchranáři nyní bojují o život jedné těžce zraněné ženy, která se střetla s cisternou. V osobním autě totiž cestovaly dvě ženy. Podle očitých svědků odletěl ze zdemolovaného havarovaného osobního auta přibližně 30 metrů od místa střetu. Údajně měla řidička osonáku odbočovat k benzince, když do ní zezadu narazil kamion a do havarovaného auta pak následně narazil ještě protijedoucí kamion. Vše je ale nyní ve vyšetřování dopravních policistů. Kteří zjištují okolnosti této vážné nehody.

 

Informace přímo z místa nehody hlásí dopravní redakční šotek Kuba Kříž. Komplikace v dopravě v uvedeném úseku očekávajte až do odpoledních hodin.

Autor: Honza Vraný
Foto: David Ryčl 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz